BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na TARGI MODY POZNAŃ 2019

Od wielu sezonów przygotowujemy stoiska m.in. na TARGI MODY POZNAŃ 2019 i możemy pochwalić się niemałym gronem klientów wystawiających się na tej imprezie. Profesjonalne systemy reklamowe to element którego nie można bagatelizować, aby przedstawić się od najlepszej możliwej strony podczas targów. Bez znaczenia czy możesz pochwalić się budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy może nie jesteś ograniczony żadną kwotą - zaprojektujemy dla Ciebie perfekcyjnie dostosowane do Twojego budżetu i wymagań stoisko na targi.

Targi TARGI MODY POZNAŃ 2019

Wyróżnij się!

Nasze produkty wyróżniają się szczególną jakością wykonania, świetnym oddaniem kolorów i wysoką mobilnością. Przy tak szerokim asortymencie niemożliwym jest abyś nie znalazł u nas ścianek wystawienniczych których szukasz. Szukasz średniej wielkości ścianki i trybuny? A może chcesz pójść dalej i wykonać stoisko którego TARGI MODY POZNAŃ 2019 jeszcze nie miało okazji widzieć? Kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Gruntownie obsługujemy największe imprezy targowe na terenie kraju i poza jego granicami. Stworzone przez nas stoiska targowe wyróżnia zauważalna dbałość o szczegóły oraz nieskazitelne wydruki i wyróżniające się skrupulatnym wykonaniem kreacje graficzne, przygotowane przez nasz doświadczony dział graficzny.

Oprócz stoisk na targi zaopatrzysz się u nas w różnego rodzaju materiały wspierające sprzedaż, takie jak na przykład katalogi reklamowe, gazetki, teczki z logo, czy kartoniki biznesowe. Możemy wykonać także naklejki do zaaranżowania wypożyczonej powierzchni boxa.

Rok w rok nasz park maszynowy z okazji TARGI MODY POZNAŃ 2019 wyposaża setki wystawców. Wybierz doświadczoną firmę - pamiętaj, iż podczas pojedynczych targów, zdobywając nowych kontrahentów, nierzadko możesz nawet podwoić obrót w najbliższym sezonie, co ma ścisły związek z tym, że to w szczególności tam pojawiają się najwięksi inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach TARGI MODY POZNAŃ 2019

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl