BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 1 000,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit

Bezpieczne zakupy
  • Wygodne formy płatności
  • Gwarancja na każdy produkt
  • Szyfrowane dane i transakcje
Cenniki do pobrania
Pobierz lub zobacz cennik wszystkich naszych produktów.
 

ŚCIANKI MODUŁOWE

Ścianki promocyjne to znakomity pomysł na promowanie firmy w miejscu, w którym trzeba walczyć o uwagę klientów z wieloma podmiotami, którym przyświeca ten sam cel. Choć jednak mamy do czynienia z rozwiązaniami wysoko cenionymi, pewna grupa ich nabywców narzeka na ograniczenia prostych w swojej formie ścianek reklamowych. Na szczęście, również oni mogą liczyć na rozwiązanie, które spełni ich oczekiwania. Są nim ścianki modułowe, które składają się z więcej niż jednego elementu, a tym samym łączą w sobie czytelność i niebanalność ekspozycji reklamowej.

Kiedy zdecydować się na ścianki modułowe?

Ścianki modułowe są rozwiązaniami jak gdyby stworzonymi z myślą o firmach innowacyjnych. Jeśli chcemy zaoferować klientom niestandardowe rozwiązania, coraz częściej musimy je również promować w niestandardowy sposób uciekając od schematów. Prosta ekspozycja reklamowa, choć wdzięczna i czytelna, może więc okazać się niewystarczająca, ścianka modułowa zaś jest dla niej znakomitą alternatywą.

Oczywiście, nie oznacza to wcale, że modułowe ścianki prasowe nie mogą być wykorzystywane także przez podmioty, które oferują rozwiązania standardowe. Atutem tego rodzaju ścianek wystawienniczych jest przede wszystkim wysoka jakość, interesująca forma i walory estetyczne, już samo ich zastosowanie może więc wpłynąć na sposób postrzegania danej firmy jako podmiotu prestiżowego i wartego zainteresowania. Nad ściankami modułowymi warto zastanowić się zatem zarówno podczas targów, jak i konferencji tematycznych. Nic też nie stoi na przeszkodzie temu, aby inwestować w nie w celu prezentowania za ich pomocą ważnych treści w samej siedzibie firmy.

Jakie zalety posiadają ścianki modułowe?

Największą zaletą modułowej ścianki wystawienniczej wydaje się jej wyjątkowo atrakcyjny wygląd, zerwanie z konwencją prostych ścianek reklamowych nie jest jednak jedynym atutem tego rozwiązania. Dla wielu firm duże znaczenie ma przecież nie tylko atrakcyjność przekazu reklamowego, ale również niewysoki poziom skomplikowania konstrukcji, a ścianki modułowe to propozycje bliskie ideałowi i pod tym względem. Choć składają się z kilku elementów, a te niejednokrotnie mają zróżnicowany charakter, ścianki modułowe mają i ten atut, że można je z łatwością transportować. Ich rozkładanie i przygotowanie do prezentacji również nie jest zadaniem skomplikowanym, nie trzeba więc organizować specjalnej ekipy, która będzie nadzorowała ten proces.

Nie można nie docenić i tego, że ścianki modułowe są oferowane w wielu rozmiarach i zróżnicowanych formach. Ich producenci starają się, aby przygotowana przez nie oferta obejmowała zarówno rozwiązania typowe, jak i te, które trudno określić mianem standardowych. Dzięki temu wcielenie w życie nawet najbardziej oryginalnej koncepcji wystawienniczej nie jest problemem, a klient zainteresowany mniej typową opcją nie musi zlecać jej wykonania na indywidualne zamówienie, co w istotny sposób powiększyłoby koszt przedsięwzięcia. Tak w przypadku propozycji mniej, jak i bardziej typowych, duży nacisk kładzie się też na jakość modułowych ścianek reklamowych.

Ścianki modułowe to systemy składające się z kilku komponentów, na przykład kaset z grafiką banerową oraz słupków z podstawami, jak w ściance AERO lub ze słupków, grafiki drukowanej na spienionym PCV wraz z załączonym uchwytem do iPad'a, kieszeniami na ulotki, półkami i tym podobnymi, jak w seriach PANEL. Wszystko zależy od Państwa wyobraźni i zapotrzebowania. Do obu z powyżej wymienionych rodzajów ścianek możliwe jest zakupienie toreb transportowych. Są to systemy solidne, przeznaczone do długotrwałego lub częstego użytkowania i skazane na reklamowy sukces. Posiadają gwarancję 5 letnią lub dożywotnią w zależności od wyboru. Atutem tych ścianek jest możliwość wielokrotnego przestawiania układu komponentów lub zmiany ich zawartości, wysokości grafik.

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 731 89 15 55 lub +48 533 73 67 83

lub napisz e-mail:

biuro@retio.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl