BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 1 000,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit

Bezpieczne zakupy
  • Wygodne formy płatności
  • Gwarancja na każdy produkt
  • Szyfrowane dane i transakcje
Cenniki do pobrania
Pobierz lub zobacz cennik wszystkich naszych produktów.
 

ŚCIANKI POP-UP

Prezentacja grafiki wielkoformatowej ma coraz większe znaczenie dla skuteczności wiązania klienta z firmą. Jeśli odbywa się w ciekawy sposób, przyczynia się do tego, że firmowe logo zapisuje się w pamięci przyglądającej się mu osoby, a ta podświadomie zaczyna utożsamiać je z rozwiązaniem pewnym i wiarygodnym – bo znanym. Oczywiście, nie każda forma reklamy zewnętrznej jest tak samo skuteczna, poszukując tych najlepszych warto więc zainteresować się możliwościami, jakie nam dają ścianki Pop-Up.

Dlaczego warto sięgać po ścianki Pop-Up

Bez względu na to, czy nasza firma prezentuje się na targach branżowych, konferencji naukowej, targach pracy, czy też na innym evencie, zwykle nie jest jednym podmiotem, który zabiega o zainteresowanie osób uczestniczących w imprezie. Oczywiście, możemy nie robić nic w kierunku zaciekawienia potencjalnych odbiorców licząc na to, że sami nas znajdą, w dwudziestym pierwszym wieku możemy być jednak niemal pewni, że nasza bierność szybko zostanie dostrzeżona, a następnie wykorzystana przez konkurentów. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest więc znalezienie takiej formy promocji, która będzie nienachalna, a jednocześnie wyjątkowo skuteczna. Na takie właśnie miano zasługują ścianki wystawiennicze Pop-Up.

Słowa uznania, jakie padają pod ich adresem, nie są przy tym wcale przypadkowe, mamy bowiem do czynienia z rozwiązaniami wyposażonymi w liczne zalety. Już sama lekkość, jaka charakteryzuje ścianki pop up na magnesy zasługuje na uznanie, obniża bowiem koszty związane tak z ich transportem, jak i montażem. Ścianki może rozstawić jedna osoba, ta sama osoba jest też w stanie złożyć je i umieścić w wygodnym w transporcie kufrze bez obaw, że uszkodzi instalację albo wpłynie na jej estetykę.

W przypadku wielu innych ścianek reklamowych nie mamy do czynienia z aż tak dużą wygodą i już choćby dlatego ścianki Pop-Up wyróżniają się pozytywnie na ich tle.

Innym atutem omawianego tu rozwiązania jest jego niekonwencjonalność. Ścianki Pop-Up nie stawiają przed nami żadnych ograniczeń koncepcyjnych, możemy więc stawiać zarówno na klasyczne ścianki proste, jak i na niezwykle oryginalne ścianki łukowe. Materiał, na którym wykonywany jest nadruk, pozwala na ciekawe prezentowanie ekspozycji wielkoformatowych, sprawdza się jednak znakomicie również wówczas, gdy chcemy wyeksponować mniejsze elementy takie, jak choćby firmowe logo. Jeśli postawimy na rozwiązanie wysokiej jakości – a tylko takie mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie internetowym – można liczyć nie tylko na czytelność wydruku, ale i głębię koloru.

Jedno rozwiązanie – wiele zastosowań

Ścianki Pop-Up na targi mają i tę zaletę, że nie należą do rozwiązań o ograniczonej liczbie zastosowań. Można je wykorzystywać tak na terenie zamkniętym, jak i w terenie, a ta sama ścianka zwróci na siebie uwagę tak na konferencji naukowej, jak i na targach pracy. Trudno więc dziwić się, że inwestycja w rozwiązanie wysokiej klasy może zwracać się nawet nie przez miesiące, ale i przez lata. Ta wielość zastosowań jest zresztą podkreślana także przez producentów, którzy coraz częściej udzielają wieloletniej gwarancji na swoje produkty.

Ścianki pop-up czyli półautomatyczna metoda rozkładania stelaża, na bazie samozamykających się „inteligentnych” zawiesi magnetycznych. Sposób prosty, nie zabierający czasu – doskonały podczas uczestnictwa w targach, konferencjach, koncertach, przemówieniach itp. Do montażu czy demontażu wystarczy jedna osoba. Stelaż aluminiowy, poddany ochronnemu anodowaniu. Lekki, wygodny w transportowaniu. Grafika drukowana jest na specjalnie zaprojektowanych panelach PCV, które mocowane są do stelaża za pomocą listw magnetycznych. Głębia i ostrość kolorów jest zachowana, zainteresowani skupiają uwagę na przekazie, a Państwo cieszą się skutecznym i wysokim oddziaływaniem zakupionego nośnika. Oferujemy pop-up'y w klasycznym, prostym wariancie oraz lekko zmodernizowanym – łukowym.

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 731 89 15 55 lub +48 533 73 67 83

lub napisz e-mail:

biuro@retio.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl