BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 1 000,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit

Bezpieczne zakupy
  • Wygodne formy płatności
  • Gwarancja na każdy produkt
  • Szyfrowane dane i transakcje
Cenniki do pobrania
Pobierz lub zobacz cennik wszystkich naszych produktów.
 

Ścianki XXL. Skuteczna i efektowna reklama

Szczególnie duże ścianki reklamowe, określane jako ścianki XXL, to jedna z potencjalnie najbardziej skutecznych form reklamy. To oczywiste: większa powierzchnia ścianki oznacza większą siłę oddziaływania. Korzystne jest także to, że możemy umieścić na niej w czytelny sposób dużą ilość informacji.

Formy ścianek XXL

Współczesna technologia sprawia, że materiały, z których wykonujemy powierzchnie reklamowe możemy kształtować w dowolny sposób. Wiąże się to także z coraz większą dostępnością nowoczesnych, interesujących, trwałych i tanich materiałów kompozytowych oraz tekstyliów. Bardzo ciekawe są proste, wydłużone ścianki prostokątne: duże rozmiary dają wrażenie panoramiczności, znane z pokazywanych w kinach filmów panoramicznych i monumentalnych malowideł. Ścianki łukowe i faliste dają natomiast wrażenie ruchu, pozwalają na "zagłębienie się" w przekaz reklamowy. Oczywiście możliwe są tak jednostronne, jak i dwustronne nadruki na ściankach XXL.

Ścianki tekstylne w rozmiarze XXL

Ścianki tekstylne to nowy trend w projektowaniu i aranżacji materiałów reklamowych. Są oryginalne, przyciągają uwagę klientów, wyróżniają się. Szczególnie często stosuje się je w wytwarzaniu wysp handlowych w galeriach handlowych oraz na stoiskach wystawienniczych. Tekstylia stosują dziś chętnie najwybitniejsi projektanci pawilonów i stoisk na renomowanych targach międzynarodowych.

Szczególnie efektownie prezentuje się jednak ścianka tekstylna właśnie w rozmiarze XXL. Dzięki tekstyliom łatwo uzyskać wrażenie luksusu, przepychu, a także ciepła i komfortu: wyróżnia je to na tle opatrzonych już, stosowanych zbyt często w projektowaniu materiałów reklamowych aranżacji minimalistycznych. Ich zaletą jest także taniość eksploatacji, transportu, montażu i demontażu. Ścianki tekstylne XXL można prać, ich żywotność jest więc większa, niż w przypadku materiałów klasycznych.

Wymiary ścianek XXL

Nowoczesna technologia produkcji wysokiej jakości materiałów reklamowych pozwala na uzyskanie niemal dowolnych rozmiarów. W naszej ofercie znajdują się więc ścianki reklamowe XXL w różnych wymiarach. Opracowane przez nas standardy opierają się przy tym na teorii marketingu i psychologii percepcji. Wybraliśmy dla naszych klientów właśnie takie rozmiary ścianek XXL, które sprawdzają się najlepiej nawet w niestandardowych przestrzeniach: są to np. rozmiary 6,1 x 2,3 mm 8 x 2,4 m, 15 x 2,4 m, 12 x 2,4 m, a nawet 20 x 2,4 m. Możliwe jest jednak także projektowanie nawet bardzo dużych ścianek na wymiar, zgodnie z dowolnymi potrzebami klienta.

Z dużymi wymiarami ścianek wiąże się ich solidna konstrukcja. Większość modeli może unieść elementy dodatkowe i doczepiane. Mogą być nimi nawet stosunkowo ciężkie ekrany i telebimy.

Zastosowania dużych ścianek reklamowych

Duże ścianki reklamowe znajdują zastosowanie także poza bezpośrednią reklamą: doskonale sprawdzają się także jako elementy kampanii społecznych, politycznych i informacyjnych. Wiąże się to z dużą ilością informacji, które możemy przekazać na dużej powierzchni. Chodzi oczywiście także o szczególną atrakcyjność wizualną. Zróżnicowanie form i rozmiarów pozwala przy tym na umieszczenie nawet największych ścianek reklamowych w dowolnej lokalizacji: w przestrzeni miejskiej, na ulicy, w parku, w galerii handlowej, w hali wystawienniczej, w sali konferencyjnej, w powierzchniach biurowych. Wielkość ścianki nie jest więc żadnym ograniczeniem. Przeciwnie, to właśnie ścianki reklamowe XXL cechuje szczególna uniwersalność i różnorodność możliwych zastosowań i lokalizacji.

Ścianki XXL prezentują się więc ciekawie nie tylko jako elementy marketingu i reklamy. Są także ciekawym pomysłem na aranżację wnętrz biurowych lub prywatnych. W mieszkaniu ciekawe graficznie ścianki XXL z powodzeniem zastąpią niegustowne fototapety. Tak w domach, jak i w biurach mogą tworzyć przepierzenia, rozdzielające poszczególne części użytkowe dużych pomieszczeń. Z powodzeniem wkomponować można je w ściany telewizyjne i kino domowe (zwłaszcza, gdy chcemy ukryć ich nieatrakcyjne elementy techniczne). Innym ciekawym zastosowaniem jest atrakcyjna prezentacja materiałów konferencyjnych i biznesowych.

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 731 89 15 55 lub +48 533 73 67 83

lub napisz e-mail:

biuro@retio.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl