BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500ZŁ
SZYBKA REALIZACJA
Kategorie blog
Blog - systemy wystawiennicze
Flagi reklamowe
Flagi reklamowe, flagi firmowe, windery  - czym one są? Czy przedstawiana przez nie treść reklamowa czy informacyjna skutecznie dotrze do...
Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Flagi reklamowe

Flagi reklamowe, flagi firmowe, windery - czym one są? Czy przedstawiana przez nie treść reklamowa czy informacyjna skutecznie dotrze do konkretnych grup odbiorców? 

Otóż..! - wszelkiego rodzaju flagi są doskonałym i skutecznym nośnikiem każdego rodzaju przekazu. Zwracają na siebie uwagę nie tylko wydrukiem, wielkością, ale także formą, kształtem i współpracą z wiatrem. Podczas powiewu - spójnie rotują z wiatrem, co przyciąga wzroki nawet najmniej zainteresowanych. Nośniki te spotykane są nie tylko przed dużymi marketami, instytucjami czy wielkimi przedsiębiorstwami.. Teraz, nawet mali przedsiębiorcy wyposażają się w windery, bo wiedzą, że produkty te należą do grupy najskuteczniejszych nośników reklamowych w procesie tworzenia świadomości marki wśród odbiorców.

Flagi reklamowe typu Winder, jakie oferuje sklep internetowy Retio.pl dostępne są w 3 popularnych kształtach: CRESTFEATHERQUILL. W zależności od wyboru różnią się od siebie...

czytaj całość »

STANDY REKLAMOWE TEKSTYLNE

Standy reklamowe to systemy reklamowe, wystawiennicze, coraz częściej wybierane i kupowane przez reklamodawców w każdej branży. Podnoszą prestiż, wzbogacają wizualnie prezentowaną reklamę, stawiają firmę/markę w nowoczesnym świetle. Zaciekawiają odbiorców treści reklamowych, przyciągają ich uwagę, zachęcają do podejścia do stworzonego przez Państwa punktu informacyjnego czy stoiska.

Oferta Retio.pl posiada szeroką gamę standów tekstylnych. Standy reklamowe tekstylne oferowane przez Retio.pl to systemy bazujące na konstrukcji z..

czytaj całość »

Rozpoczęcie sezonu na systemy reklamowe zewnętrzne !

Za oknem nareszcie wiosna! Początek sezonu systemów wystawienniczych zewnętrznych (outdoor). Początek starć z konkurencyjnymi jednostkami, firmami, oddziałami. Z tego właśnie powodu - powinniście i Państwo wzbogacić swój asortyment do promocji i marketingu nośnikami reklamowymi. Wyróżnijcie się intensywnością barw, wysoką klasą nadruku, wyrazistością konturów - zagwarantuje Wam to Retio.pl. Musicie pamiętać, że nie tylko dobrze stworzony projekt jest kluczem do sukcesu, ale także estetyka nośnika, na którym jest przedstawiany - odbiorcy rejestrują nawet małe detale! Nośniki cieszące się najwyższymi wskaźnikami skutecznego dotarcia treści do odbiorców to...

 

czytaj całość »

Najpopularniejsze systemy wystawiennicze

Liczby wystawców, prezenterów, marketingowców, przedsiębiorców wybierających systemy wystawiennicze wciąż rosną. Decydują się teraz na ścianki reklamowe, rollup'y, flagi, trybunki czy lady itp. Wspomaganie się tylko stojakami z ulotkami przestało ciekawić odbiorców, przyciągać ich wzroki. Nie jest to dla nich nic barwnego, innego i przemawiającego do ich umysłów.

Aby wyróżnić się na tle wielu reklam, masowych przekazów treści, na tle konkurencji - zdecydujcie się Państwo na..

Chcesz poznać tajniki udanej prezentacji? Sprawdzić co jest hitem 2016 roku w zakresie systemów wystawienniczych? Przeczytaj pełny artykuł. 

czytaj całość »

Systemy wystawiennicze podwieszane

Systemy reklamowe podwieszane tekstylne to nośniki nowoczesne. Do prezentacji logo, sloganu, a nawet grafiki. Ich skuteczność dotarcia treści do odbiorcy jest bardzo wysoka - spowodowane jest to umieszczeniem nośnika na wysokości, która przykuwa wzrok przechodniów/zainteresowanych, ciekawym kształtem, fakturą oraz dobrze dobranym projektem. Wybierane najczęściej i najchętniej przez...

czytaj całość »

Targi branżowe - udział, przygotowania, korzyści, systemy wystawiennicze.

Targi to impreza, do której warto profesjonalnie przygotować swoją firmę. Chociażby ze względu na to, że jest to niemałe przedsięwzięcie finansowe. Targi to wbrew pozorom impreza również dla małych i średnich firm. Jest to miejsce - drugie po Internecie pod względem skuteczności działania narzędzi marketingowo-reklamowych. Oprócz samej prezentacji swojej firmy i jej działalności - możecie Państwo nabyć tam nowe znajomości, tzn. nawiązać współpracę z klientami indywidualnymi, kontrahentami. Ilość zleceń w takim wypadku logicznie wzrośnie. Można zapoznać tam również potencjalnego partnera biznesowego (firmy na przykład połączą się - fuzja).

Aby udział w targach branżowych nie był bezsensowny, musicie Państwo dobrać...

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl