BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 1 000,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit

Bezpieczne zakupy
  • Wygodne formy płatności
  • Gwarancja na każdy produkt
  • Szyfrowane dane i transakcje
Cenniki do pobrania
Pobierz lub zobacz cennik wszystkich naszych produktów.
 

ŚCIANKI HOP-UP

Choć ścianki wystawiennicze są znakomitym nośnikiem reklamowym, część firm zwleka z ich zakupem. Co ciekawe, pojawiające się w tym kontekście obawy niejednokrotnie wcale nie odnoszą się do jakości rozwiązania tego typu, firmy nie kwestionują też jego skuteczności. Lęk budzą kwestie techniczne, w tym zwłaszcza te, które wiążą się z samym montażem ścianki. Na szczęście, mamy do czynienia z obawami bezpodstawnymi, a rozwiązaniem problemu mogą okazać się zwłaszcza ścianki Hop-Up na rzepy.

Przeznaczenie

Ścianki wystawiennicze Hop-Up są lekkie i wygodne, nie można jednak określić ich mianem niepozornych. Sprawdzają się znakomicie nie tylko wówczas, gdy chcemy zaprezentować za ich pośrednictwem grafikę, ale i przekaz tekstowy, trudno więc dziwić się, że cieszą się ogromnym powodzeniem. Najczęściej możemy je podziwiać na imprezach targowych, a więc tam, gdzie pojawia się wiele firm i skupienie na sobie uwagi potencjalnych klientów jest czynnością szczególnie skomplikowaną, a to najlepiej świadczy o ich funkcjonalności.

Ścianki reklamowe Pop-Up można jednak oglądać także na konferencjach naukowych, podczas spotkań branżowych oraz spotkań plenerowych, w czasie których prezentacje firm są tylko jedną z wielu atrakcji. Coraz częściej podziwiamy je również w siedzibach firm, gdzie służą do wzmacniania identyfikacji z firmowym logo.

Funkcjonalność

Wielość zastosowań charakterystyczna dla ścianki reklamowej Hop-Up nakazuje postrzegać ją jako rozwiązanie wyjątkowo funkcjonalne i rzeczywiście, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona szereg zalet. Osoby, które decydują się na skorzystanie z niej nie potrafią określić w sposób jednoznaczny, która z nich zasługuje na największą uwagę, trudno jednak nie odnieść wrażenia, że szczególnie interesująca jest w tym kontekście lekkość i mobilność. Ścianka składa się ze stelaża i z materiału z nadrukiem, a obie jej części można bez trudu transportować w specjalnej torbie, która najczęściej jest elementem składowym zestawu.

Cała konstrukcja tworzona jest tak, aby podczas transportu nie ulegać uszkodzeniu, nawet pokonanie długich tras nie wpływa więc na atrakcyjność ścianki. Okazuje się przy tym, że sama jej instalacja również nie jest wyzwaniem. Przebiega sprawnie i może być wykonana przez osobę odpowiedzialną za reprezentowanie firmy na evencie nawet, jeśli nie ma ona żadnego doświadczenia w tym zakresie.

Klasyka i nowoczesność

Ścianki Hop-Up są cenione także dlatego, że ich bogaty wybór pozwala na znalezienie rozwiązania odpowiadającego zróżnicowanym oczekiwaniom zamawiających je osób. Największą popularnością cieszą się klasyczne ścianki konferencyjne, ich producenci nie zapominają jednak i o tych firmach, które stawiają na rozwiązania awangardowe. Coraz modniejsze są choćby ścianki zaopatrzone we własne systemy oświetleniowe, które sprawiają, że prezentacja grafiki i tekstu jest jeszcze bardziej interesująca i w jeszcze większym stopniu skupia na sobie uwagę odbiorców nawet, jeśli w tym samym czasie zabiega o nią wiele podmiotów.

Ścianki hop-up to systemy mobilne, czyli co przez to można zrozumieć – lekkie, posiadające specjalnie przystosowane do transportowania i przechowywania torby. Ich montaż oraz demontaż nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi, proces ten trwa kilka chwil i spokojnie poradzi sobie z nim jedna osoba. Grafika drukowana jest na tkaninie, którą napina się na systemie za pomocą rzepów. Proces ten może być jednorazowy – spokojnie możecie Państwo umieścić w torbie stelaż wraz z grafiką. Do ścianek hop-up możliwe jest dodatkowe zakupienie oświetlenia – jest to ciekawy dodatek, uwydatniający treść oraz grafikę przekazu w momencie, gdy dopływ światła jest ograniczony lub niedostępny.

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 731 89 15 55 lub +48 533 73 67 83

lub napisz e-mail:

biuro@retio.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl