BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 1 000,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit

Bezpieczne zakupy
  • Wygodne formy płatności
  • Gwarancja na każdy produkt
  • Szyfrowane dane i transakcje
Cenniki do pobrania
Pobierz lub zobacz cennik wszystkich naszych produktów.
 

Przyłbice ochronne

Pandemia koronawirusa COVID-19, która w ostatnich miesiącach opanowała cały świat, wymaga położenia szczególnego nacisku na kwestie związane z bezpieczeństwem i ochroną zdrowia. Jest to szczególnie odczuwalne dla firm, które swoją działalność opierają na bezpośrednim kontakcie z klientem.

Pracownicy takich miejsc mają obowiązek bezwzględnego zakrywania ust i nosa. Jednak noszenie maseczki przez kilka godzin może być dla człowieka niezwykle wycieńczające. Rozwiązaniem tego problemu są przyłbice ochronne.

Czy przyłbice ochronne zapewniają bezpieczeństwo?

Główną różnicą pomiędzy maseczkami, a przyłbicami ochronnymi jest to, iż te drugie zapewniają nam obustronne bezpieczeństwo. Maseczki bowiem chronią jedynie drugą osobę przed ewentualnym zarażeniem od nas (jeśli jesteśmy nieświadomymi nosicielami wirusa). Przyłbice ochronne natomiast zapewniają kompleksową osłonę dla nas i dla ludzi, z którymi mamy kontakt - co więcej, robią to o wiele bardziej skutecznie od maseczek. Wykonane są bowiem z bezbarwnego poliwęglanu, który nie przepuszcza nawet najdrobniejszych cząsteczek (takich jak na przykład cząsteczki koronawirusa COVID-19).

Kolejną zaletą przyłbic ochronnych jest wygoda i możliwość swobodnego oddychania. Podczas kilkugodzinnej zmiany na stanowisku pracownika obsługi klienta taka prosta i teoretycznie oczywista funkcjonalność może okazać się nieoceniona. Jeśli pracodawca chce zadbać jednocześnie o komfort i bezpieczeństwo swoich pracowników, przyłbice ochronne będą doskonałym rozwiązaniem.

 


 

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w dokonaniu zakupu przyłbicy ochronnej

Nie wiesz, którą przyłbicę ochronną wybrać? Masz pytania dotyczące przyłbic ochronnych? Zdzwoń do nas. Nasi doradcy postarają się odpowiedzieć na Twoje pytania i pomogą w zakupie odpowiedniej przyłbicy ochronnej.

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 731 89 15 55 lub +48 533 73 67 83

lub napisz e-mail:

biuro@retio.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl