BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Systemy wystawiennicze dla każdego

Systemy wystawiennicze, systemy ekspozycyjne, reklamowe czy nośniki reklamy.

Branża używa różnych pojęć, które bardzo często mogą wprawić nas w zakłopotanie, choć tak na prawdę chodzi o ten sam zakres produktów. Tego typu systemy to nic innego jak rollupy, ścianki wystawiennicze, lady i trybunki, flagi reklamowe, stojaki informacyjne, potykacze, namioty, systemy podwieszane itd. Czyli systemy wystawiennicze do użytku zewnętrznego (outdoor) i wewnętrznego (indoor), wszystko w zależności od wymagań i potrzeb klienta oraz od siły działania do zaprezentowania marki. Z systemami reklamowymi mamy do czynienia na każdym kroku, nie tylko na targach branżowych, eventach czy konferencjach. Trzeba pamiętać o prostym, wizualnym dotarciu do klienta. Spotyka on nasze systemy z Państwa logiem marki idąc na zakupy do galerii (znak umieszczony na ladach reklamowych), idąc na konferencję (znak umieszczony na ściance reklamowej), a nawet idąc ulicą (znaki na wszelkiego rodzaju potykaczach lub flagach) czy przysłowiowo „załatwić sprawy w urzędzie” (znaki na flagach przed budynkiem czy na rollupach, w korytarzach).

Dlatego, podążając za coraz to nowszymi formami przekazu reklamy, oferujemy Państwu:

 • Rollupy
  Rollupy to najpopularniejsze nośniki, proste i wygodne w obsłudze. Ich rozstawienie trwa dosłownie moment. Nie ujmuje to oczywiście jego atrybutom oraz sile oddziaływania na potencjalnego klienta. Rollupy posiadają torby, które dodatkowo ułatwiają jego transportowanie w złożonej formie. Są lekkie, uniwersalne, sprawdzają się na każdego rodzaju wystawach, targach, w jednostkach publicznych. Możemy zadrukować je grafiką, tekstem, w zależności od chęci przekazu treści. Rollupy, jakie posiadamy mają różnoraką szerokość, a nawet wysokość. Mamy rollupy z kasetą z wymienną lub stałą grafiką. Jednostronne lub dwustronne. Z masztem teleskopowym lub hybrydowym. Wewnętrzne i zewnętrzne, z podstawą do wypełnienia wodą lub piaskiem.

  Najczęściej wybierane rollupy:
  Rollup dwustronny Oryginal 3
  Duży ekonomiczny rollup Mosquito
  Rollup klasy standard
  Rollup zewnętrzny Cyclone


 • Ścianki reklamowe

  Ścianki reklamowe to najczęściej wybierane systemy mobilne do wizualnego i bezpośredniego przedstawienia grafiki, prezentacji marki, produktu, bądź usługi. Są proste w montażu i demontażu. Nie wymagają zużycia sporej ilości czasu, bo montaż konstrukcji trwa zazwyczaj kilka minut. Dzięki różnym wielkościom i kształtom ścianek, posłużą nam jako dodatkowy nośnik reklamy, a nawet jako tło na wszelkiego rodzaju konferencjach, występach czy targach. Mają możliwość zamontowania dodatkowego oświetlenia, które jest dodatkowym wsparciem przy słabym oświetleniu pomieszczenia, w jakim korzystamy ze swojego systemu. Rozróżniamy ścianki tekstylne, modułowe, hop-up i pop-up.

  Najczęściej wybierane ścianki reklamowe:
  Ścianka tekstylna falowana 6,1m
  Hop Up Impact 3x4
  Ścianka reklamowa Pegasus
  Ścianka tekstylna Wąż

   

 • Flagi reklamowe

  Z flagami spotkać się możemy na plaży, stoku narciarskim, przed urzędami czy marketami.
  Dostępne w czterech kształtach: Quill (łezka), Crest (pióro), Feather (skrzydło), Edge (prostokąt). Umieszczane na słupach, na podłożu, na tafli wody, wszystko w zależności od wyboru rodzaju, masztu (plastikowy, z włókna szklanego itp.) oraz podstawy. Flagi z grafiką zadrukowaną na sztywnym, jak i tekstylnym materiale z możliwością prania. Wszystko w zależności od miejsca wystawiania systemu. Od małych po kilkumetrowe. Obrotowe i nieruchome. Bardzo spektakularne, zwracające na siebie uwagę z daleka.

  Najczęściej wybierane flagi:
  Flaga Winder duża
  Podwójna flaga słupkowa
  Flaga Winder Prostokąt 3m
  Flaga wodna pływająca

   

 • Potykacze i stojaki

  Mając do przekazania prostą informację pisemną, np. godziny otwarcia sklepu- wybierzmy stojak. Dostepne są potykacze indoor i outdoor. Z ramami OWZ lub takie z podstawą, którą możemy napełnić piaskiem lub wodą, w celu jego ustabilizowania. Gdy posiadamy ulotki, katalogi czy foldery wyposażmy się w nowoczesne i eleganckie stojaki. Proste, klasyczne z półkami czy kieszeniami lub takie, z możliwościa dodatkowego zamontowania grafiki czy ekranu LCD. Stojaki są funkcjonalne i uniwersalne, dopasują się do stoiska na targach, jak również do recepcji biura czy hotelu.

  Najczęściej wybierane potykacze i stojaki:
  Stojak reklamowy linear
  Stojak reklamowy cascade
  Potykacz reklamowy whirlwind
  Potykacz reklamowy typu A

   

 • Trybunki i lady

  Trybunki i lady możemy podzielić na: klasyczne- drewniane; z aluminiową konstrukcją i grafiką na PCV; tekstylne; Hop-Up, Pop-Up, plastikowe. Istnieje również możliwość stworzenia lady z walizy lub kufra transportowego. Od wyboru kształtu, materiału, formatu, po blat. Dopasujemy wariant do każdego, jakże wymagającego gustu klienta.
  Musimy pamiętać, że trybunka to nieodłączny element stoiska wystawienniczego. Możemy zarówno witać przy niej gości, prezentować usługę, bądź produkt, a nawet stworzyć mały punkt konsumpcji. Trybunki mają możliwość zamontowania grafiki, szyldu, półek lub ekranu LCD.

  Najczęściej wybierane trybunki i lady:
  Lada reklamowa Pop Up
  Lada informacyjno-degustacyjna
  Lada tekstylna prostokątna
  Lada waliza

   

 • Namioty reklamowe

  Namioty idealnie sprawdzają się na targach, jako osłona stoiska, na eventach w plenerze, w handlu czy podczas festynów. Mają możliwość zadrukowania swojej powierzchni, co dodatkowo wyróżni nas na tle konkurencji i przyciągnie uwagę danego stoiska.
  Możemy wybrać zarówno ściany pełne, połówki lub sam baldachim. Oprócz tego w zestawie znajdują się 4 kołki przymocowujące stopki do podłoża, linki, zestaw mocowań do ścian połówek oraz torbę transportową. Istnieje możliwość regulacji wysokości namiotu, dzięki specjalnym klipsom na stelażu. Namiot odporny na opady i promienie UV.

  Najczęściej wybierany namiot:
  Namiot reklamowy 3x3

   

 • Systemy informacyjne

  Za systemy informacyjne uważane są zarówno ramy ścienne OWZ klasyczne i podświetlane, stojaki plakatowe, ramy ścienne. Są to nośniki do przekazu krótkich informacji, zdjęć czy plakatów zarówno w pionie lub poziomie. Uniwersalne kolory i kształt sprawiają, że wpasujemy je bez problemu w każdą kolorystykę, wystrój czy branżę np. sklepu.

  Najczęściej wybierane systemy informacjne:
  > https://retio.pl/pl/p/Rama-Scienna-Vector-Wall-Frame-750x750mm/523
  > https://retio.pl/pl/p/Rama-OWZ-podswietlana-A0/499
  > https://retio.pl/pl/p/Stojak-plakatowy-Sentry-Poster-Displays-A4/378
  > https://retio.pl/listwa-plakatowa-twista-lite

   

 • Systemy podwieszane
  System podwieszany jest idealnym rozwiązaniem, kiedy dysponujemy małą powierzchnią handlową. Jest to maksymalna oszczędność miejsca, gdy nie mamy możliwości ustawienia na podłożu klasycznych nośników reklamy, jak wszystkie wcześniej wymienione. System jest łatwym i szybkim w montażu systemem z materiałową grafiką, wyposażoną w zamek błyskawiczny. Fakt, iż grafika zadrukowana jest na materiale sprawia, iż mamy możliwość prania go, gdy często lub długo go wykorzystujemy w swojej placówce. Dysponujemy kształtami takimi, jak: prostokąt, kwadrat, oko, trójkąt, koło, stożek.
  Do systemów podwieszanych zaliczamy również listwy plakatowe. Aluminiowe, lekkie, podwieszane pod sufitem. Z możliwością umieszczenia w nich grafiki na kartonie, plakacie lub materiale. Spotykane na wszelkiego rodzaju przecenach i promocjach w sklepach sieciowych.

  Najczęściej wybierane systemy podwieszane:
  - https://retio.pl/System-Podwieszany-Formulate-Kwadrat-3m
  - https://retio.pl/System-Podwieszany-Formulate-Oko-3,7m
  - https://retio.pl/System-Podwieszany-Formulate-Prostokatny
  - https://retio.pl/System-Podwieszany-Formulate-Trojkat
  - https://retio.pl/System-Formulate-Podwieszany-Stozkowy-4,6m
  https://retio.pl/System-Podwieszany-Formulate-Kolo-srednica-3m


 • Dodatkowo:
  - walizy i torby
  - oświetlenie

Produkty, które przeznaczone są do użytku zewnętrznego (outdoor), są odporne na warunki atmosferyczne takie, jak wiatr czy opady. Dlatego nasza oferta musi być wzbogacona o dodatkowe akcesoria, które wspomogą funkcjonowanie systemów w plenerze. Na przykład- flagi mają specjalnie dopasowane do podłoża podstawy, ścianki - stopki, które ustabilizują system na podłożu, do namiotów przeznaczone są obciążniki itd. Wydruk na specjalnych materiałach, odpornych na te czynniki dodatkowo zabezpiecza grafikę.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl