BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Złoty Stok

Niejedna dobra kampania reklamowa potrafi pozostać niezauważona bez dobrych nośników treści. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko informują o istnieniu firmy bądź stowarzyszenia. Rywalizują także z konkurencją o uwagę przechodniów. Produkty do identyfikacji i tworzenia wizerunku w rożny sposób pozwalają wzbudzać reakcję odbiorców. Możemy zwrócić tu uwagę na ścianki i stojaki reklamowe - Złoty Stok i inne duże polskie miasta stają się rewelacyjnym terenem do zaprezentowania marki w taki właśnie sposób.

Targi Złoty Stok

Stojaki reklamowe - Złoty Stok wymaga atrakcyjnych technik reklamowania

Będą pasować w różnych miejscach. Dobrze wypadną na targach, podczas przedstawienia oferty w marketach i galeriach handlowych. W siedzibie firmy zachęcą do sięgnięcia po prospekt z kolekcją, a na hallu uczelni czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - ulotkę z istotnymi danymi. Od strony wystawcy będzie najważniejsze, by mieściły w sobie utylitarność, trwałość i łatwość montażu. Elementy reklamy, którą się ogląda, powinny okazać się przede wszystkim niesztampowe i wpadające w oko - w takim wypadku będzie można nazwać je skutecznymi. Standy i stojaki reklamowe Złoty Stok (a także inne miasta) dostrzega najbardziej, kiedy coś wyróżnia je spośród reklamowego szumu.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do prezentacji wizualnej korzystają z coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Dowolne kształty z eleganckiego dibondu, podświetlane kasetony z pleksiglasu, wszelkie rodzaje tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem w innowacyjnej formie - te materiały mogą zaproponować naprawdę wiele możliwości. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Złoty Stok zwykle korzysta z każdego rozwiązania, toteż warto przyjrzeć się formom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Coraz częściej także stosuje się rozmaite elementy. Atrakcyjnym miejscem może być trybunka przed standem z ciekawym kształtemf, zaś przy nim znajdzie się stojak reklamowy z przymocowanym do niego banerem lub półkami na ulotki. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Złoty Stok mamy zamiar postawić wewnątrz czy na zewnątrz obiektu. Tę i inne dane powinno się podkreślić w zamówieniu - typ wydruku czy tworzywa powinien zostać dostosowany do kapryśnych okoliczności aury. Standy reklamowe, a zwłaszcza ich wersje w formie stojaków, znakomicie sprawdzają się w połączeniu z katalogami, folderami, ulotkami czy drobiazgami, które klienci mogą otrzymywać przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, teatrze, muzeum czy innym podmiocie, który przygotowała swoje wiadomości lub program w atrakcyjnej optycznie formie.

Stojaki reklamowe - Złoty Stok zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór produktów do reklamy w miejskiej przestrzeni, w tym również stojaki reklamowe. Złoty Stok jako miejsce nieustannej promocji i bogatej gamy usług, wymaga urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i plakaty czy do prezentacji promocyjnych produktów. Ważne, by wybrać wybór metody prezentacji najbardziej pasujący do wizerunku marki bądź rodzaju zbywanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których prezentuje się markę lub znak graficzny. Różnego rodzaju produkty z naszej oferty wyróżnia wysoka trwałość, dlatego powinno się tylko określić właściwą metodę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które przetrwają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Złoty Stok 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl