BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Zduny

Niejedna pomysłowa promocja przedsiębiorstwa potrafi przepaść przy nieodpowiednio użytych sposobach przekazu. Nośniki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko informują o istnieniu podmiotu gospodarczego bądź instytucji. Walczą też z konkurencją o zainteresowanie potencjalnych klientów. Metody identyfikacji i tworzenia wizerunku w rożny sposób pozwalają wzbudzać reakcję odbiorców. Niezwykle efektywne są ścianki i stojaki reklamowe - Zduny i inne większe polskie miasta są świetnym miejscem by przedstawić propozycję w taki właśnie sposób.

Targi Zduny

Stojaki reklamowe - Zduny wymaga atrakcyjnych technik reklamowania

Odkrywamy je w różnych lokalizacjach. Dobrze wypadną na imprezach wystawienniczych, w trakcie promowania produktów w marketach i pasażach handlowych. We wnętrzach firmy świetnie `podkreślą katalog z kolekcją, a na hallu uczelni czy pod dachem instytucji społecznych - wizytówkę z ważnymi informacjami. Z punktu widzenia wystawcy będzie najważniejsze, jak zaprezentują najważniejsze cechy: użyteczność, odporność na nacisk i łatwość montażu. Elementy reklamy, którą się ogląda, muszą być w pierwszym rzędzie niesztampowe i wpadające w oko - w takim wypadku będzie można nazwać je skutecznymi. Standy i stojaki reklamowe Zduny (a także inne miasta) dostrzega najbardziej, kiedy coś wyróżnia je spośród wielu innych nośników reklamowych.

Znakomita lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do tworzenia identyfikacji produkuje się za pomocą coraz nowszych technologii. Dowolne kształty z eleganckiego dibondu, litery 3D i kasetony z pleksiglasu, duży wybór sztywnych produktów z celulozy z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te tworzywa tworzą zupełnie niezwykłe efekty. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Zduny jest w zasięgu każdego rozwiązania, więc powinno się przypatrzeć się kształtom, proponowanym przez innowacyjnych projektantów. Coraz częściej też łączy się rozmaite produkty. Typowym stoiskiem reklamowym będzie np. podest przed standem o nietypowym kształcief, a tuż obok stanie stojak promocyjny z wielkoformatowym nadrukiem lub półkami na foldery. Sporo będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Zduny spróbujemy rozstawić w środku czy poza czterema ścianami. Wszystkie informacje warto przekazać podczas zlecania - charakter wydruku czy tworzywa musi być dostosowany do kapryśnych okoliczności pogodowych. Konstrukcje reklamowe, a szczególnie ich odmiany w konwencji stojaków, świetnie współgrają z katalogami, folderami, informatorami czy drobiazgami, które czekają na gości przed sklepem lub tuż za jego progiem, w galerii handlowej, ale także w instytucji, kinie, muzeum czy innym podmiocie, który przygotowała ważne informacje lub program w ciekawej optycznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Zduny może skorzystać z katalogu sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Was duży wybór produktów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, w tym również stojaki reklamowe. Zduny jako miejsce aktywnego handlu i bogatej gamy usług, potrzebuje rozległego asortymentu standów, ścianek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych artykułów. Potrzebny będzie sposób promowania najbardziej pasujący do wizerunku marki bądź rodzaju proponowanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których umieszcza się brand lub znak graficzny. Rozmaite pomysły z naszego katalogu wyróżnia wysoka solidność, więc wystarczy jedynie zdefiniować właściwą metodę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które odegrają swoją rolę nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Zduny 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl