BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Zawidów

Nawet najlepiej przemyślana promocja firmy potrafi pozostać niezauważona przy nieodpowiednio użytych metodach reklamowania. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko podają info o funkcjonowaniu podmiotu gospodarczego bądź instytucji. Walczą również między sobą o zainteresowanie przechodniów. Produkty do komunikowania i prezentacji wizualnej w rozmaitych formach pomagają zadbać o uwagę odbiorców. Jednymi z najskuteczniejszych są ścianki i stojaki reklamowe - Zawidów i pozostałe duże miasta w naszym kraju są świetnym obszarem do zaprezentowania przedsiębiorstwa w taki właśnie sposób.

Targi Zawidów

Stojaki reklamowe - Zawidów potrzebuje atrakcyjnych sposobów identyfikacji w miejskiej przestrzeni

Da się je umieścić w wielu miejscach. Przydadzą się na targach, podczas prezentacji produktów w supermarketach i pasażach handlowych. We wnętrzach przedsiębiorstwa zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na hallu ważnej instytucji czy pod dachem stowarzyszenia - druk z ważnymi informacjami. Od strony wystawcy jest istotne, jak połączą utylitarność, odporność na nacisk i prosty sposób składania. Składniki reklamy, którą się ogląda, muszą być po prostu niesztampowe i przyciągające oko - w takim wypadku będzie można nazwać je skutecznymi. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Zawidów (a także pozostałe lokalizacje) dostrzega najbardziej, gdy coś wyróżnia je wśród reklamowego natłoku.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do prezentacji wizualnej tworzy się przy pomocy coraz nowszych tworzyw. Profile z nowatorskiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, wiele typów sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem w technologii UV - te tworzywa dają zupełnie niezwykłe efekty. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Zawidów zwykle korzysta z rozmaitych możliwości, zatem można przypatrzeć się kształtom, które rodzą się na biurkach śmiałych stylistów. Nierzadko także stosuje się różne produkty. Typowym miejscem będzie np. podest na tle ścianki o nietypowym kształcief, zaś przy nim stanie stojak promocyjny z przytwierdzonym do niego banerem lub półkami na ulotki. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Zawidów spróbujemy rozstawić w środku czy poza czterema ścianami. Tę i inne wskazówki należy podkreślić podczas zlecania - rodzaj druku czy materiału musi być dopasowany do zmieniających się okoliczności pogodowych. Konstrukcje promocyjne, a szczególnie ich odmiany w konwencji stojaków, świetnie współgrają z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które klienci mogą dostawać po obu stronach wejścia, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, kinie, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać swoje informacje lub program w atrakcyjnej wizualnie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Zawidów zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Was wiele produktów do prezentacji wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Zawidów dzięki temu że jest miejscem sprzedaży w wielu branżach i szerokiej oferty usług, wymaga rozległego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i plakaty czy do prezentacji promocyjnych artykułów. Istotne, by wybrać sposób kreowania dobrany do wizerunku firmy bądź rodzaju proponowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których można umieścić markę lub znak graficzny. Różne linie z naszej oferty cechuje wysoka solidność, dlatego pozostaje tylko zdefiniować właściwą metodę reklamy i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które przetrwają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Zawidów 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl