BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Zator

Nawet najlepiej przemyślana promocja firmy może przepaść przy źle dopasowanych sposobach przekazu. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko informują o istnieniu firmy bądź instytucji. Walczą także z konkurencją o zainteresowanie ewentualnych klientów. Produkty do komunikowania i tworzenia wizerunku w rożny sposób pozwalają zabiegać o zaciekawienie adresatów. Niezwykle skuteczne są ścianki i stojaki reklamowe - Zator i inne większe miasta w naszym kraju są świetnym polem do prezentacji marki w taki właśnie sposób.

Targi Zator

Stojaki reklamowe - Zator oczekuje najlepszych metod identyfikacji w miejskiej przestrzeni

Będą pasować w wielu miejscach. Dobrze wypadną na ekspozycjach, w trakcie promowania oferty w sklepach i pasażach handlowych. W siedzibie placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na hallu uczelni czy w pomieszczeniach stowarzyszenia - wizytówkę z kluczowymi danymi. Dla wystawcy będzie najistotniejsze, by łączyły w sobie utylitarność, odporność na nacisk i nieskomplikowany montaż. Elementy reklamy, którą się ogląda, powinny być w pierwszym rzędzie oryginalne i wpadające w oko - wtedy będzie można ogłosić sukces. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Zator (i nie tylko) zauważa wyraźnie, gdy coś wyróżnia je spośród wielu innych nośników reklamowych.

Świetne miejsce, gdzie należy umieścić standy reklamowe

Środki do tworzenia identyfikacji korzystają z coraz bardziej innowacyjnych materiałów. Profile z nowatorskiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, duży wybór tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te materiały tworzą całkowicie niezwykłe efekty. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Zator zwykle korzysta z rozmaitych możliwości, dlatego powinno się przyjrzeć się kształtom, oferowanym przez nowatorskich projektantów. Zazwyczaj też łączy się rozmaite produkty. Atrakcyjnym stoiskiem reklamowym będzie np. trybunka na tle ścianki z oryginalnym kształtemf, nieopodal zaś znajdzie się stojak promocyjny z wielkoformatowym plakatem lub kieszeniami na foldery. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Zator zamierzamy postawić wewnątrz czy na zewnątrz pomieszczenia. Tę i inne wskazówki warto podkreślić podczas zlecania - rodzaj wydruku czy tworzywa musi zostać dostosowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Standy reklamowe, a właściwie ich wersje w formie stojaków, świetnie współgrają z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które czekają na gości przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała ważne informacje lub ofertę w atrakcyjnej graficznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Zator może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa wiele obiektów do reklamy wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Zator dzięki temu że jest miejscem aktywnego handlu i bogatej oferty usług, potrzebuje urozmaiconego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych artykułów. Potrzebny będzie wybór metody promowania dopasowany do wizerunku firmy bądź branży zbywanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których można umieścić markę lub znak graficzny. Różne produkty z naszego katalogu wyróżnia wysoka solidność, więc powinno się wyłącznie określić interesującą metodę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które wytrzymają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Zator 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl