BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Zaklików

Nawet dobrze zapowiadająca się promocja reklamowa potrafi przepaść bez odpowiedniej oprawy. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko informują o funkcjonowaniu firmy bądź instytucji. Walczą również z konkurencją o uwagę przechodniów. Produkty do komunikowania i tworzenia wizerunku w rożnych formach pomagają wzbudzać zaciekawienie adresatów. Bardzo skuteczne są standy i stojaki reklamowe - Zaklików i inne duże miasta w naszym kraju są świetnym polem do pokazania firmy w taki właśnie sposób.

Targi Zaklików

Stojaki reklamowe - Zaklików wymaga skutecznych sposobów pokazywania ofert

Będą pasować w rozmaitych lokalizacjach. Sprawdzą się na targach, w czasie promowania produktów w marketach i pasażach handlowych. W siedzibie firmy doskonale wyeksponują prospekt z kolekcją, a na hallu uczelni czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - druk z ważnymi informacjami. Od strony wystawcy będzie najważniejsze, jak połączą funkcjonalność, trwałość i nieskomplikowany montaż. Elementy reklamy, na którą się patrzy, powinny okazać się przede wszystkim pomysłowe i atrakcyjne wizualnie - wtedy spełnią swoje naturalne zadanie. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Zaklików (i nie tylko) widzi najbardziej, jeśli znajdzie się w nich element wyróżniający je spośród reklamowego zgiełku.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Artykuły do prezentacji wizualnej produkuje się za pomocą coraz nowszych tworzyw. Dowolne kształty z eleganckiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z plexi, wiele odmian tektury i kartonu z drukowaniem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te tworzywa budują całkowicie nową jakość. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Zaklików zwykle korzysta z każdego rozwiązania, zatem powinno się przyjrzeć się kształtom, które rodzą się na biurkach śmiałych designerów. Coraz częściej także łączy się różne elementy. Atrakcyjnym miejscem może być trybunka przed standem o nietypowym kształcief, zaś przy nim stanie stojak reklamowy z wielkoformatowym nadrukiem lub kieszeniami na katalogi. Sporo będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Zaklików chcemy postawić pod dachem czy na zewnątrz pomieszczenia. Wszystkie dane należy podkreślić podczas zlecania - typ druku czy materiału musi być dobrany do zmieniających się okoliczności aury. Standy promocyjne, a szczególnie ich odmiany w konwencji stojaków, doskonale sprawdzają się w połączeniu z katalogami, folderami, ulotkami czy drobiazgami, które klienci mogą dostawać przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała istotne informacje lub program w atrakcyjnej optycznie formie.

Stojaki reklamowe - Zaklików zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór obiektów do prezentacji wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Zaklików jako miejsce nieustannej promocji i bogatej oferty usług, wymaga urozmaiconego asortymentu standów, ścianek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych wyrobów. Potrzebny będzie wybór metody promowania dobrany do charakteru marki bądź rodzaju sprzedawanych czy promowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić markę lub znak graficzny. Rozmaite pomysły z naszej oferty wyróżnia wysoka trwałość, dlatego wystarczy wyłącznie zdefiniować właściwą metodę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które przetrwają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Zaklików 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl