BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Zabłudów

Niejedna pomysłowa promocja przedsiębiorstwa może przepaść bez właściwej oprawy. Środki reklamowe obok nas czy we wnętrzu galerii nie tylko ogłaszają istnienie przedsiębiorstwa bądź komórki społecznej. Walczą też z konkurencją o zainteresowanie przechodniów. Produkty do identyfikacji i tworzenia wizerunku w rożnych formach dają możliwość, by zadbać o uwagę odbiorców. Jednymi z najskuteczniejszych są ścianki i stojaki reklamowe - Zabłudów oraz pozostałe większe nasze miasta okazują się znakomitym obszarem do prezentacji przedsiębiorstwa w taki właśnie sposób.

Targi Zabłudów

Stojaki reklamowe - Zabłudów potrzebuje skutecznych sposobów prezentacji

Odkrywamy je w rozmaitych miejscach. Sprawdzą się na ekspozycjach, podczas promowania oferty w sklepach i galeriach handlowych. W siedzibie firmy doskonale wyeksponują prospekt z kolekcją, a na hallu ważnej instytucji czy pod dachem instytucji społecznych - ulotkę z kluczowymi danymi. Dla wystawcy jest kluczowe, by mieściły w sobie funkcjonalność, odporność na nacisk i nieskomplikowany montaż. Elementy reklamy, którą się ogląda, muszą okazać się przede wszystkim niesztampowe i atrakcyjne wizualnie - wtedy będzie można ogłosić sukces. Standy i stojaki reklamowe Zabłudów (i nie tylko) widzi szczególnie, gdy coś wyróżnia je spośród reklamowego zgiełku.

Tu na pewno należy umieścić standy reklamowe

Artykuły do budowania identyfikacji korzystają z coraz nowszych technologii. Dowolne kształty z nowatorskiego dibondu, litery 3D i kasetony z pleksiglasu, wiele odmian tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te tworzywa budują zupełnie niezwykłe skutki. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Zabłudów może skorzystać z wszystkich możliwości, dlatego powinniśmy przyjrzeć się kształtom, które rodzą się na biurkach odważnych stylistów. Nierzadko także łączy się rozmaite elementy. Atrakcyjnym miejscem będzie np. podest przed standem z ciekawym kształtemf, zaś przy nim stanie stojak promocyjny z przymocowanym do niego plakatem lub półkami na katalogi. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Zabłudów spróbujemy rozstawić pod dachem czy poza czterema ścianami. W takim wypadku należy stosowną informację podkreślić podczas zlecania - typ wydruku czy tworzywa powinien być dopasowany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Standy reklamowe, a szczególnie ich wersje w formie stojaków, świetnie łączą się z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które klienci mogą otrzymywać przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, kinie, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać ważne informacje lub ofertę w ciekawej graficznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Zabłudów zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Was wiele produktów do reklamy wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Zabłudów dzięki temu że jest przestrzenią sprzedaży w wielu branżach i bogatej oferty usług, potrzebuje urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i katalogi czy do prezentacji promocyjnych artykułów. Ważne, by wybrać sposób kreowania dopasowany do charakteru marki bądź branży proponowanych asortymentów. Aktualnym przebojem w kategorii stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić brand lub znak graficzny. Różne produkty z naszej oferty łączy niezawodna trwałość, więc pozostaje jedynie określić interesującą formę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które wytrzymają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Zabłudów 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl