BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Wolbrom

Nawet dobrze przemyślana promocja przedsiębiorstwa może przepaść bez skutecznych nośników wizualnych. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko informują o istnieniu przedsiębiorstwa bądź komórki społecznej. Rywalizują również między sobą o uwagę przechodzących obok osób. Produkty do identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożnych kształtach dają możliwość, by wzbudzać zaciekawienie odbiorców. Jednymi z najskuteczniejszych są standy i stojaki reklamowe - Wolbrom i pozostałe duże polskie miasta będą znakomitym polem by zaprezentować firmę w sposób nie pozostający bez echa.

Targi Wolbrom

Stojaki reklamowe - Wolbrom wymaga najlepszych metod prezentacji

Odkrywamy je w różnych miejscach. Sprawdzą się na targach, w trakcie przedstawienia produktów w supermarketach i pasażach handlowych. W siedzibie placówek handlowych świetnie wyeksponują prospekt z kolekcją, a na terenie ważnej instytucji czy pod dachem instytucji społecznych - ulotkę z kluczowymi danymi. Dla wystawcy będzie najważniejsze, by mieściły w sobie funkcjonalność, odporność na nacisk i łatwość montażu. Elementy reklamy, na którą się patrzy, powinny być po prostu niesztampowe i przyciągające oko - wówczas będzie można ogłosić sukces. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Wolbrom (i nie tylko) dostrzeże najbardziej, jeżeli coś wyróżnia je spośród reklamowego natłoku.

Znakomita lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do budowania identyfikacji konstruuje się za sprawą coraz nowszych rozwiązań. Dowolne kształty z nowatorskiego mlecznego tworzywa, podświetlane kasetony z plexi, duży wybór sztywnych produktów z celulozy z nadrukiem w innowacyjnej formie - te tworzywa potrafią dać naprawdę wiele możliwości. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Wolbrom jest w zasięgu każdego rozwiązania, dlatego warto przypatrzeć się formom, które wychodzą spod ręki odważnych designerów. Nierzadko też łączy się rozmaite produkty. Typowym stoiskiem reklamowym będzie np. trybunka na tle ścianki o wyjątkowym kształcief, zaś przy nim stanie stojak reklamowy z przymocowanym do niego plakatem lub półkami na ulotki. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Wolbrom chcemy rozstawić wewnątrz czy na zewnątrz obiektu. W takim wypadku wystarczy stosowną opcję przekazać podczas zlecania - rodzaj wydruku czy tworzywa powinien zostać dopasowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Konstrukcje promocyjne, a właściwie ich wersje w formie stojaków, świetnie łączą się z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które czekają na gości po jednej lub drugiej stronie drzwi, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, teatrze, muzeum czy innym podmiocie, który przygotowała istotne informacje lub program w ciekawej optycznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Wolbrom może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Państwa duży wybór produktów do promocji wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Wolbrom jako miejsce nieustannej promocji i bogatej oferty usług, potrzebuje rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do prezentacji promocyjnych wyrobów. Potrzebny będzie sposób kreowania dopasowany do wizerunku firmy bądź branży proponowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których można umieścić markę lub logo firmy. Różne pomysły z naszej oferty wyróżnia niezrównana solidność, więc wystarczy wyłącznie zdefiniować interesującą metodę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które odegrają swoją rolę nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Wolbrom 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl