BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Wisła

Niejedna dobra promocja reklamowa potrafi przepaść bez właściwej oprawy. Nośniki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko informują o istnieniu przedsiębiorstwa bądź instytucji. Rywalizują również między sobą o uwagę przechodniów. Metody identyfikacji i tworzenia wizerunku w rożnych formach dają możliwość, by wywoływać reakcję odbiorców. Do najlepszych należą standy i stojaki reklamowe - Wisła oraz inne duże miasta w naszym kraju stają się świetnym terenem do prezentacji marki w taki właśnie sposób.

Targi Wisła

Stojaki reklamowe - Wisła wymaga najlepszych technik reklamowania

Da się je umieścić w wielu lokalizacjach. Przydadzą się na targach, w trakcie przedstawienia produktów w supermarketach i pasażach handlowych. W siedzibie przedsiębiorstwa świetnie wyeksponują katalog z ofertą, a na korytarzu ważnej instytucji czy pod dachem stowarzyszenia - wizytówkę z istotnymi danymi. Dla wystawcy jest istotne, by mieściły w sobie utylitarność, odporność na nacisk i prosty montaż. Elementy reklamy, na którą się patrzy, powinny być w pierwszym rzędzie pomysłowe i atrakcyjne wizualnie - w takim wypadku będzie można nazwać je skutecznymi. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Wisła (a także inne miasta) zauważa najbardziej, gdy znajdzie się w nich element wyróżniający je wśród reklamowego natłoku.

Atrakcyjna lokalizacja na standy reklamowe

Środki do budowania identyfikacji konstruuje się dzięki zastosowaniu coraz nowszych technologii. Dowolne kształty z eleganckiego dibondu, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, wszelkie rodzaje tektury i kartonu z nadrukiem w innowacyjnej formie - te materiały budują całkiem nową jakość. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Wisła zwykle korzysta z każdego rozwiązania, dlatego powinniśmy przyjrzeć się kształtom, proponowanym przez nowatorskich projektantów. Coraz częściej także łączy się różne produkty. Atrakcyjnym stoiskiem reklamowym może być trybunka przed standem o nietypowym kształcief, nieopodal zaś zostanie usytuowany stojak reklamowy z wielkoformatowym plakatem lub półkami na ulotki. Wiele będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Wisła chcemy postawić pod dachem czy na zewnątrz obiektu. W takim wypadku trzeba właściwą opcję zaznaczyć podczas zlecania - charakter wydruku czy materiału powinien być dostosowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Standy promocyjne, a szczególnie ich wersje w formie stojaków, bardzo dobrze sprawdzają się w połączeniu z katalogami, folderami, informatorami czy drobiazgami, które klienci mogą dostawać po jednej lub drugiej stronie wejścia, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać istotne dane lub ofertę w atrakcyjnej wizualnie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Wisła może skorzystać z propozycji sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Was wiele obiektów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, w tym również stojaki reklamowe. Wisła dzięki temu że jest miejscem aktywnego handlu i szerokiej oferty usług, potrzebuje rozległego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i katalogi czy do promowania prezentowanych produktów. Ważne, by wybrać wybór metody prezentacji najbardziej pasujący do charakteru marki bądź rodzaju zbywanych towarów. Aktualnym przebojem wśród stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których można umieścić brand lub logo firmy. Różne kształty z naszej oferty cechuje niezrównana solidność, zatem pozostaje tak naprawdę wybrać właściwą metodę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe ze zdolnością przykuwania uwagi, które wytrzymają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Wisła 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl