BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Toszek

Niejedna pomysłowa promocja firmy potrafi przepaść bez dobrych nośników wizualnych. Nośniki reklamowe w przestrzeni obok nas czy we wnętrzu galerii nie tylko podają info o funkcjonowaniu przedsiębiorstwa bądź stowarzyszenia. Walczą też między sobą o uwagę przechodzących obok osób. Metody komunikowania i prezentacji wizualnej w rożnych formach pozwalają wzbudzać reakcję odbiorców. Do najlepszych należą ścianki i stojaki reklamowe - Toszek oraz inne większe miasta w naszym kraju będą rewelacyjnym obszarem do przedstawienia firmy w taki właśnie sposób.

Targi Toszek

Stojaki reklamowe - Toszek oczekuje atrakcyjnych technik prezentacji

Będą zwracać uwagę w wielu miejscach. Sprawdzą się na targach, podczas przedstawienia oferty w supermarketach i galeriach handlowych. We wnętrzach firmy zachęcą do sięgnięcia po katalog z kolekcją, a na hallu uczelni czy pod dachem instytucji społecznych - ulotkę z ważnymi informacjami. Od strony użytkownika będzie najważniejsze, by łączyły w sobie użyteczność, trwałość i łatwość montażu. Składniki reklamy, na którą się patrzy, muszą być przede wszystkim oryginalne i wpadające w oko - wówczas spełnią reklamową misję. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Toszek (i nie tylko) dostrzeże najbardziej, kiedy znajdzie się w nich coś wyróżniającego wśród reklamowego zgiełku.

Atrakcyjna lokalizacja na standy reklamowe

Środki do reklamy wizualnej korzystają z coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Dowolne kształty z nowatorskiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z plexi, wszelkie rodzaje sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem w innowacyjnej formie - te materiały potrafią dać naprawdę wiele możliwości. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Toszek jest w zasięgu każdego rozwiązania, więc trzeba przyjrzeć się kształtom, które wychodzą spod ręki odważnych stylistów. Nierzadko także stosuje się różne elementy. Atrakcyjnym miejscem będzie np. podest przed standem z ciekawym designemf, a tuż obok zostanie usytuowany stojak promocyjny z wielkoformatowym plakatem lub kieszeniami na ulotki. Wiele będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Toszek chcemy postawić pod dachem czy poza czterema ścianami. Wszystkie wskazówki trzeba zaznaczyć podczas zlecania - typ wydruku czy materiału powinien zostać dobrany do zmieniających się okoliczności pogodowych. Standy reklamowe, a zwłaszcza ich odmiany w formie stojaków, doskonale sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które czekają na gości po jednej lub drugiej stronie wejścia, w galerii handlowej, ale także w instytucji, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać istotne wiadomości lub program w atrakcyjnej graficznie formie.

Stojaki reklamowe - Toszek może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu mamy dla Państwa duży wybór produktów do promocji wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Toszek dzięki temu że jest miejscem nieustannej promocji i szerokiej gamy usług, potrzebuje urozmaiconego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i plakaty czy do prezentacji promocyjnych wyrobów. Ważne, by wybrać sposób promowania najbardziej pasujący do charakteru marki bądź rodzaju proponowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których umieszcza się markę lub logo firmy. Wszelkie produkty z naszego katalogu cechuje niezrównana jakość wykonania, zatem wystarczy tylko zdefiniować właściwą formę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które dadzą radę nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Toszek 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl