BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Szadek

Niejedna pomysłowa promocja reklamowa może pozostać niezauważona bez dobrych nośników prezentacji. Środki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko zapewniają info o istnieniu firmy bądź stowarzyszenia. Walczą także z konkurencją o zainteresowanie ewentualnych klientów. Metody komunikowania i prezentacji wizualnej w rozmaitych kształtach pomagają zadbać o uwagę adresatów. Bardzo skuteczne są standy i stojaki reklamowe - Szadek i inne większe miasta w naszym kraju okazują się znakomitym miejscem by zaprezentować ofertę w taki właśnie sposób.

Targi Szadek

Stojaki reklamowe - Szadek oczekuje skutecznych sposobów identyfikacji wizualnej

Odkrywamy je w wielu lokalizacjach. Przydadzą się na imprezach branżowych, podczas prezentacji oferty w sklepach i galeriach handlowych. We wnętrzach placówek handlowych znakomicie `podkreślą prospekt z ofertą, a na terenie ważnej instytucji czy pod dachem stowarzyszenia - druk z istotnymi danymi. Dla użytkownika jest ważne, by łączyły w sobie funkcjonalność, odporność na nacisk i nieskomplikowany montaż. Elementy reklamy, którą się ogląda, powinny okazać się po prostu niesztampowe i wpadające w oko - wówczas będzie można ogłosić sukces. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Szadek (i nie tylko) widzi w dużej mierze, jeżeli znajdzie się w nich element wyróżniający je wśród reklamowego szumu.

Świetne miejsce, gdzie warto postawić standy reklamowe

Produkty do tworzenia identyfikacji korzystają z coraz bardziej innowacyjnych materiałów. Profile z nowatorskiego dibondu, litery 3D i kasetony z plexi, wiele odmian tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te materiały potrafią zaoferować naprawdę wiele możliwości. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Szadek jest w zasięgu wszystkich możliwości, zatem warto przypatrzeć się formom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Coraz częściej też łączy się różne produkty. Atrakcyjnym stoiskiem reklamowym może być trybunka na tle ścianki o wyjątkowym kształcief, a tuż obok stanie stojak reklamowy z wielkoformatowym nadrukiem lub kieszeniami na materiały poligraficzne. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Szadek mamy zamiar rozstawić pod dachem czy na zewnątrz pomieszczenia. Wszystkie informacje warto przekazać w zamówieniu - charakter druku czy materiału musi zostać dobrany do kapryśnych okoliczności pogodowych. Standy promocyjne, a szczególnie ich wersje w konwencji stojaków, bardzo dobrze łączą się z katalogami, folderami, ulotkami czy drobiazgami, które czekają na gości przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, teatrze, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać ważne dane lub program w atrakcyjnej graficznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Szadek zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu przygotowaliśmy dla Państwa wiele obiektów do promocji wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Szadek jako miejsce nieustannej promocji i szerokiej gamy usług, wymaga urozmaiconego asortymentu standów, ścianek, stojaków na ulotki i katalogi czy do promowania prezentowanych wyrobów. Ważne, by wybrać sposób kreowania najbardziej pasujący do wizerunku marki bądź rodzaju sprzedawanych czy promowanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których prezentuje się brand lub znak graficzny. Różnego rodzaju produkty z naszej oferty wyróżnia niezawodna trwałość, więc powinno się wyłącznie określić właściwą metodę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przykuwania uwagi, które spełnią swoje zadanie nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Szadek 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl