BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Susz

Nawet dobrze zapowiadająca się kampania reklamowa potrafi przepaść bez odpowiedniej oprawy. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko ogłaszają istnienie podmiotu gospodarczego bądź stowarzyszenia. Rywalizują również z konkurencją o zainteresowanie ewentualnych klientów. Metody identyfikacji i tworzenia wizerunku w rożny sposób pomagają zabiegać o zaciekawienie adresatów. Do najlepszych zaliczają się ścianki i stojaki reklamowe - Susz i pozostałe większe polskie miasta są znakomitym miejscem do zaprezentowania firmy w sposób nie pozostający bez echa.

Targi Susz

Stojaki reklamowe - Susz potrzebuje najlepszych sposobów identyfikacji wizualnej

Będą pasować w różnych lokalizacjach. Przydadzą się na ekspozycjach, w czasie promowania produktów w sklepach i pasażach handlowych. W siedzibie przedsiębiorstwa zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na terenie ważnej instytucji czy pod dachem instytucji społecznych - ulotkę z kluczowymi danymi. Dla wystawcy jest kluczowe, by łączyły w sobie utylitarność, trwałość i łatwość montażu. Składniki reklamy, na którą się patrzy, muszą okazać się przede wszystkim niesztampowe i wpadające w oko - wtedy spełnią swoje naturalne zadanie. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Susz (i nie tylko) dostrzeże szczególnie, jeśli znajdzie się w nich element wyróżniający je spośród kolejnych bodźców reklamowych.

Świetne miejsce, gdzie warto postawić standy reklamowe

Produkty do prezentacji wizualnej korzystają z coraz nowszych technologii. Dowolne kształty z nowatorskiego dibondu, podświetlane kasetony z plexi, wszelkie rodzaje sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te materiały dają kompletnie niezwykłe skutki. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Susz jest w zasięgu każdego rozwiązania, dlatego powinno się przypatrzeć się kształtom, które rodzą się na biurkach odważnych stylistów. Zazwyczaj także stosuje się różne elementy. Typowym stoiskiem reklamowym będzie np. podest na tle ścianki o wyjątkowym kształcief, zaś przy nim znajdzie się stojak reklamowy z przytwierdzonym do niego banerem lub półkami na katalogi. Sporo będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Susz zamierzamy postawić wewnątrz czy poza czterema ścianami. Wszystkie informacje trzeba przekazać podczas zlecania - rodzaj druku czy tworzywa musi być dostosowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Standy reklamowe, a właściwie ich wersje w konwencji stojaków, doskonale łączą się z katalogami, folderami, informatorami czy gadżetami, które klienci mogą otrzymywać przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, teatrze, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać swoje wiadomości lub ofertę w ciekawej optycznie formie.

Stojaki reklamowe - Susz zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu mamy dla Państwa duży wybór produktów do promocji wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Susz dzięki temu że jest miejscem sprzedaży w wielu branżach i bogatej oferty usług, potrzebuje urozmaiconego asortymentu standów, ścianek, stojaków na foldery i katalogi czy do prezentacji promocyjnych artykułów. Istotne, by wybrać sposób prezentacji najbardziej pasujący do wizerunku firmy bądź rodzaju sprzedawanych czy promowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których można umieścić brand lub logo firmy. Rozmaite pomysły z naszego katalogu łączy niezrównana trwałość, dlatego pozostaje wyłącznie określić właściwą formę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które przetrwają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Susz 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl