BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Strumień

Niejedna pomysłowa kampania przedsiębiorstwa potrafi przepaść bez właściwej oprawy. Środki reklamowe w przestrzeni obok nas czy we wnętrzu galerii nie tylko ogłaszają istnienie przedsiębiorstwa bądź komórki społecznej. Rywalizują też z konkurencją o uwagę przechodniów. Metody identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożnych formach pozwalają wzbudzać zaciekawienie adresatów. Niezwykle skuteczne są ścianki i stojaki reklamowe - Strumień i pozostałe duże miasta w naszym kraju okazują się znakomitym obszarem do prezentacji przedsiębiorstwa w taki właśnie sposób.

Targi Strumień

Stojaki reklamowe - Strumień potrzebuje atrakcyjnych metod identyfikacji wizualnej

Dadzą się zauważyć w różnych lokalizacjach. Dobrze wypadną na wystawach, w czasie przedstawienia produktów w sklepach i galeriach handlowych. W siedzibie firmy zachęcą do sięgnięcia po prospekt z ofertą, a na hallu uczelni czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - wizytówkę z kluczowymi danymi. Dla wystawcy będzie najważniejsze, jak zaprezentują najważniejsze cechy: utylitarność, odporność na nacisk i łatwość montażu. Składniki reklamy, na którą się patrzy, powinny być w pierwszym rzędzie niesztampowe i atrakcyjne wizualnie - wówczas będzie można nazwać je skutecznymi. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Strumień (i nie tylko) dostrzega szczególnie, kiedy znajdzie się w nich element wyławiający je spośród reklamowego zgiełku.

Atrakcyjna lokalizacja na standy reklamowe

Środki do budowania wizerunku korzystają z coraz bardziej innowacyjnych materiałów. Dowolne kształty z nowatorskiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z plexi, wszelkie rodzaje sztywnych produktów z celulozy z nadrukiem w innowacyjnej formie - te tworzywa budują zupełnie niezwykłe efekty. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Strumień może skorzystać z wszystkich możliwości, dlatego trzeba przypatrzeć się kształtom, które wychodzą spod ręki odważnych stylistów. Nierzadko też łączy się rozmaite produkty. Typowym stoiskiem reklamowym będzie np. podest na tle ścianki z oryginalnym kształtemf, a tuż obok znajdzie się stojak reklamowy z wielkoformatowym nadrukiem lub półkami na ulotki. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Strumień spróbujemy postawić wewnątrz czy na zewnątrz obiektu. Wszystkie wskazówki warto zaznaczyć w zamówieniu - rodzaj wydruku czy materiału musi być dopasowany do zmieniających się okoliczności pogodowych. Standy reklamowe, a właściwie ich odmiany w konwencji stojaków, świetnie sprawdzają się w połączeniu z katalogami, folderami, informatorami czy drobiazgami, które oczekują na gości przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w galerii handlowej, ale także w urzędzie, teatrze, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać swoje informacje lub ofertę w ciekawej optycznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Strumień może skorzystać z propozycji sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu mamy dla Was duży wybór obiektów do reklamy wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Strumień dzięki temu że jest miejscem aktywnego handlu i bogatej oferty usług, potrzebuje rozległego wyboru standów, ścianek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych wyrobów. Potrzebny będzie wybór metody promowania dopasowany do wizerunku przedsiębiorstwa bądź rodzaju proponowanych towarów. Ostatnim hitem wśród stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których prezentuje się markę lub logo firmy. Różne pomysły z naszej oferty cechuje wysoka jakość wykonania, toteż pozostaje tak naprawdę wybrać właściwą metodę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które przetrwają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Strumień 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl