BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Stopnica

Nawet dobrze zapowiadająca się promocja reklamowa może przepaść bez odpowiedniej oprawy. Środki reklamowe w przestrzeni obok nas czy we wnętrzu galerii nie tylko ogłaszają istnienie przedsiębiorstwa bądź instytucji. Walczą także z konkurencją o uwagę znajdujących się tuż obok osób. Metody komunikowania i kreowania wizerunku w rożnych formach pomagają wzbudzać zaciekawienie adresatów. Do najbardziej optymalnych należą ścianki i stojaki reklamowe - Stopnica i inne duże nasze miasta są świetnym miejscem do zaprezentowania przedsiębiorstwa w sposób nie pozostający bez echa.

Targi Stopnica

Stojaki reklamowe - Stopnica potrzebuje najlepszych technik prezentacji

Odkrywamy je w różnych lokalizacjach. Przydadzą się na imprezach branżowych, w trakcie promowania oferty w sklepach i galeriach handlowych. We wnętrzach placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po prospekt z kolekcją, a na korytarzu uczelni czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - druk z istotnymi danymi. Z punktu widzenia wystawcy będzie najistotniejsze, by mieściły w sobie użyteczność, odporność na nacisk i nieskomplikowany sposób składania. Składniki reklamy, którą się ogląda, muszą być po prostu oryginalne i wpadające w oko - wówczas wypełnią swoje naturalne zadanie. Standy i stojaki reklamowe Stopnica (a także inne miasta) dostrzeże w dużej mierze, gdy coś wyróżnia je wśród wielu innych bodźców reklamowych.

Znakomita lokalizacja na standy reklamowe

Środki do reklamy wizualnej korzystają z coraz nowszych technologii. Dowolne kształty z nowatorskiego dibondu, litery 3D i kasetony z plexi, wszelkie rodzaje tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem w technologii UV - te tworzywa mogą zaproponować nowe widoki na przyszłość. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Stopnica zwykle korzysta z każdego rozwiązania, więc można przyjrzeć się formom, które wychodzą spod ręki odważnych stylistów. Zazwyczaj też łączy się rozmaite produkty. Przyciągającym uwagę stoiskiem reklamowym może być trybunka przed standem z ciekawym kształtemf, zaś przy nim stanie stojak promocyjny z przytwierdzonym do niego plakatem lub półkami na katalogi. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Stopnica chcemy rozstawić pod dachem czy poza czterema ścianami. Tę i inne dane powinno się podkreślić podczas zlecania - charakter druku czy tworzywa musi być dostosowany do zmieniających się okoliczności pogodowych. Standy promocyjne, a zwłaszcza ich wersje w formie stojaków, bardzo dobrze sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które oczekują na gości przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać istotne dane lub program w atrakcyjnej optycznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Stopnica może skorzystać z propozycji sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa wiele obiektów do reklamy w miejskiej przestrzeni, w tym również stojaki reklamowe. Stopnica jako miejsce aktywnego handlu i szerokiej oferty usług, wymaga urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i katalogi czy do promowania prezentowanych artykułów. Ważne, by wybrać wybór metody promowania dobrany do charakteru przedsiębiorstwa bądź rodzaju sprzedawanych czy promowanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których prezentuje się markę lub logo firmy. Różne produkty z naszego katalogu cechuje niezawodna solidność, dlatego powinno się tak naprawdę wybrać interesującą formę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przykuwania uwagi, które spełnią swoje zadanie nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Stopnica 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl