BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Stepnica

Niejedna pomysłowa promocja przedsiębiorstwa potrafi przepaść przy niekorzystnie dopasowanych sposobach przekazu. Środki reklamowe w przestrzeni obok nas czy we wnętrzu galerii nie tylko informują o funkcjonowaniu podmiotu gospodarczego bądź instytucji. Rywalizują również z konkurencją o uwagę przechodzących obok ludzi. Produkty do identyfikacji i tworzenia wizerunku w rozmaitych formach pomagają wzbudzać reakcję odbiorców. Do najlepszych zaliczają się ścianki i stojaki reklamowe - Stepnica i inne większe nasze miasta okazują się znakomitym miejscem by przedstawić przedsiębiorstwo w sposób trafiający w pamięć.

Targi Stepnica

Stojaki reklamowe - Stepnica oczekuje skutecznych sposobów pokazywania ofert

Będą pasować w wielu miejscach. Sprawdzą się na imprezach targowych, w czasie przedstawienia produktów w sklepach i pasażach handlowych. We wnętrzach placówek handlowych świetnie wyeksponują prospekt z ofertą, a na hallu uczelni czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - druk z kluczowymi danymi. Dla wystawcy jest ważne, by łączyły w sobie funkcjonalność, odporność na nacisk i łatwość montażu. Elementy reklamy, którą się ogląda, muszą być po prostu oryginalne i przyciągające zainteresowanie - w takim wypadku spełnią swoje naturalne zadanie. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Stepnica (a także inne miasta) widzi w dużej mierze, gdy coś wyróżnia je spośród kolejnych bodźców reklamowych.

Świetne miejsce, gdzie warto umieścić standy reklamowe

Artykuły do prezentacji wizualnej konstruuje się dzięki zastosowaniu coraz nowszych technologii. Dowolne kształty z eleganckiego dibondu, litery 3D i kasetony z pleksiglasu, duży wybór sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te materiały mogą zaoferować nowe koncepcje. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Stepnica zwykle korzysta z każdego rozwiązania, dlatego można przypatrzeć się formom, które rodzą się na biurkach śmiałych stylistów. Zazwyczaj także łączy się różne elementy. Atrakcyjnym miejscem może być podest przed standem z oryginalnym kształtemf, a tuż obok zostanie usytuowany stojak reklamowy z przytwierdzonym do niego plakatem lub kieszeniami na ulotki. Sporo będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Stepnica spróbujemy umieścić w środku czy poza czterema ścianami. W takim wypadku musimy właściwą informację przekazać w zamówieniu - rodzaj druku czy surowca powinien zostać dostosowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Standy reklamowe, a zwłaszcza ich odmiany w formie stojaków, świetnie sprawdzają się w połączeniu z katalogami, folderami, informatorami czy gadżetami, które oczekują na gości po obu stronach wejścia, w galerii handlowej, ale także w urzędzie, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać ważne dane lub ofertę w atrakcyjnej wizualnie formie.

Stojaki reklamowe - Stepnica może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Was wiele produktów do prezentacji wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Stepnica dzięki temu że jest miejscem aktywnego handlu i bogatej oferty usług, potrzebuje rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i plakaty czy do prezentacji promocyjnych wyrobów. Potrzebny będzie wybór metody promowania dopasowany do wizerunku przedsiębiorstwa bądź branży proponowanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić brand lub logo firmy. Wszelkie pomysły z naszego katalogu łączy niezrównana jakość wykonania, toteż powinno się jedynie określić właściwą formę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które wytrzymają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Stepnica 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl