BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Śmigiel

Niejedna pomysłowa promocja przedsiębiorstwa może przepaść bez dobrych nośników treści. Środki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko komunikują istnienie przedsiębiorstwa bądź komórki społecznej. Rywalizują również między sobą o uwagę znajdujących się tuż obok osób. Produkty do komunikowania i prezentacji wizualnej w rożny sposób dają możliwość, by wywoływać reakcję odbiorców. Bardzo efektywne są ścianki i stojaki reklamowe - Śmigiel i inne większe miasta w naszym kraju okazują się znakomitym miejscem by pokazać przedsiębiorstwo w sposób trafiający w pamięć.

Targi Śmigiel

Stojaki reklamowe - Śmigiel wymaga atrakcyjnych technik identyfikacji w miejskiej przestrzeni

Można je umieścić w rozmaitych lokalizacjach. Przydadzą się na ekspozycjach, w czasie przedstawienia produktów w sklepach i galeriach handlowych. We wnętrzach placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po prospekt z ofertą, a na korytarzu uczelni czy pod dachem instytucji społecznych - wizytówkę z ważnymi informacjami. Od strony użytkownika jest istotne, by mieściły w sobie utylitarność, odporność na nacisk i nieskomplikowany sposób składania. Składniki reklamy, na którą się patrzy, muszą okazać się przede wszystkim niesztampowe i przyciągające oko - wówczas będzie można ogłosić sukces. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Śmigiel (i nie tylko) dostrzeże najbardziej, jeżeli znajdzie się w nich coś wyróżniającego spośród reklamowego zgiełku.

Tu na pewno można postawić standy reklamowe

Środki do reklamy wizualnej korzystają z coraz nowszych tworzyw. Profile z nowatorskiego dibondu, podświetlane kasetony z odpornego szkła akrylowego, wiele typów tektury i kartonu z drukowaniem w technologii UV - te materiały mogą zaoferować naprawdę wiele możliwości. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Śmigiel może skorzystać z każdego rozwiązania, zatem warto przypatrzeć się formom, które wychodzą spod ręki odważnych stylistów. Coraz częściej też stosuje się rozmaite produkty. Przyciągającym uwagę miejscem może być podest przed standem z ciekawym designemf, zaś przy nim zostanie usytuowany stojak reklamowy z przytwierdzonym do niego plakatem lub kieszeniami na katalogi. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Śmigiel spróbujemy umieścić w środku czy poza czterema ścianami. W zależności od tego należy odpowiednią informację przekazać podczas zlecania - rodzaj wydruku czy materiału musi być dobrany do zmieniających się okoliczności pogodowych. Konstrukcje promocyjne, a zwłaszcza ich wersje w formie stojaków, doskonale łączą się z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które oczekują na gości po jednej lub drugiej stronie wejścia, w galerii handlowej, ale także w instytucji, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała swoje dane lub ofertę w ciekawej optycznie formie.

Stojaki reklamowe - Śmigiel może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa wiele produktów do promocji wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Śmigiel dzięki temu że jest przestrzenią aktywnego handlu i szerokiej oferty usług, wymaga rozległego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do prezentacji promocyjnych produktów. Ważne, by wybrać wybór metody prezentacji najbardziej pasujący do charakteru firmy bądź rodzaju zbywanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić markę lub znak graficzny. Wszelkie pomysły z naszego katalogu łączy niezawodna trwałość, dlatego wystarczy wyłącznie wybrać właściwą metodę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które wytrzymają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Śmigiel 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl