BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Serock

Nawet dobrze przemyślana promocja firmy potrafi przepaść bez właściwej oprawy. Środki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko zapewniają info o funkcjonowaniu firmy bądź komórki społecznej. Rywalizują także między sobą o uwagę przechodniów. Produkty do identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożny sposób pomagają zabiegać o zainteresowanie odbiorców. Do najbardziej atrakcyjnych zaliczają się ścianki i stojaki reklamowe - Serock i inne duże miasta w naszym kraju są rewelacyjnym terenem by przedstawić firmę w taki właśnie sposób.

Targi Serock

Stojaki reklamowe - Serock oczekuje najlepszych technik identyfikacji w miejskiej przestrzeni

Da się je ustawić w rozmaitych lokalizacjach. Sprawdzą się na imprezach targowych, w czasie przedstawienia oferty w supermarketach i galeriach handlowych. W siedzibie firmy zachęcą do sięgnięcia po prospekt z ofertą, a na hallu uczelni czy pod dachem instytucji społecznych - ulotkę z ważnymi informacjami. Z punktu widzenia użytkownika jest kluczowe, jak zaprezentują najważniejsze cechy: utylitarność, wytrzymałość i prosty sposób składania. Elementy reklamy, którą się ogląda, muszą okazać się po prostu pomysłowe i atrakcyjne wizualnie - w takim wypadku będzie można ogłosić sukces. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Serock (i nie tylko) zauważa szczególnie, gdy znajdzie się w nich coś wyróżniającego wśród reklamowego zgiełku.

Świetne miejsce, gdzie warto postawić standy reklamowe

Produkty do budowania wizerunku korzystają z coraz nowszych tworzyw. Dowolne kształty z eleganckiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z pleksiglasu, wszelkie rodzaje tektury i kartonu z nadrukiem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te materiały budują zupełnie niezwykłe skutki. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Serock jest w zasięgu każdego rozwiązania, dlatego można przyjrzeć się formom, które wychodzą spod ręki odważnych designerów. Coraz częściej także stosuje się różne elementy. Przyciągającym uwagę miejscem może być podest na tle ścianki z ciekawym kształtemf, zaś przy nim stanie stojak promocyjny z wielkoformatowym nadrukiem lub kieszeniami na ulotki. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Serock mamy zamiar postawić wewnątrz czy poza czterema ścianami. W zależności od tego należy odpowiednią informację przekazać w zamówieniu - charakter wydruku czy materiału powinien być dostosowany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Standy reklamowe, a właściwie ich wersje w formie stojaków, świetnie współgrają z katalogami, folderami, ulotkami czy gadżetami, które klienci mogą otrzymywać przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała ważne dane lub program w ciekawej graficznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Serock może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Państwa duży wybór obiektów do promocji w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Serock jako miejsce nieustannej promocji i bogatej gamy usług, potrzebuje urozmaiconego wyboru standów, ścianek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych wyrobów. Potrzebny będzie wybór metody kreowania dopasowany do wizerunku marki bądź branży sprzedawanych czy promowanych towarów. Ostatnim przebojem w kategorii stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić markę lub logo firmy. Różne pomysły z naszej oferty cechuje niezrównana jakość wykonania, dlatego powinno się wyłącznie wybrać interesującą formę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które wytrzymają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Serock 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium