BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Sanniki

Niejedna dobra kampania reklamowa potrafi przepaść bez dobrych nośników prezentacji. Nośniki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko ogłaszają istnienie firmy bądź stowarzyszenia. Rywalizują też między sobą o zainteresowanie przechodniów. Produkty do identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożny sposób pozwalają przykuwać uwagę adresatów. Należy skierować swój wzrok na ścianki i stojaki reklamowe - Sanniki oraz pozostałe duże miasta w naszym kraju okazują się znakomitym polem do prezentacji marki w sposób zapadający w pamięć.

Targi Sanniki

Stojaki reklamowe - Sanniki potrzebuje skutecznych technik identyfikacji wizualnej

Będą pasować w różnych miejscach. Przydadzą się na imprezach targowych, podczas promowania oferty w marketach i pasażach handlowych. We wnętrzach firmy zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na korytarzu uczelni czy w pomieszczeniach stowarzyszenia - druk z ważnymi informacjami. Od strony wystawcy jest istotne, by łączyły w sobie utylitarność, odporność na nacisk i prosty sposób składania. Elementy reklamy, na którą się patrzy, powinny okazać się po prostu oryginalne i atrakcyjne wizualnie - w takim wypadku spełnią swoje naturalne zadanie. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Sanniki (i nie tylko) dostrzega szczególnie, jeżeli coś wyróżnia je wśród wielu innych bodźców reklamowych.

Atrakcyjna lokalizacja na standy reklamowe

Środki do reklamy wizualnej korzystają z coraz bardziej innowacyjnych materiałów. Profile z nowatorskiego dibondu, podświetlane kasetony z odpornego szkła akrylowego, wszelkie rodzaje tektury i kartonu z nadrukiem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te materiały tworzą całkiem nową jakość. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Sanniki może skorzystać z rozmaitych możliwości, zatem powinno się przypatrzeć się formom, które wychodzą spod ręki odważnych designerów. Zazwyczaj też łączy się różne elementy. Typowym miejscem będzie np. trybunka na tle ścianki z oryginalnym designemf, zaś przy nim znajdzie się stojak promocyjny z wielkoformatowym plakatem lub kieszeniami na materiały poligraficzne. Wiele będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Sanniki mamy zamiar rozstawić w środku czy na zewnątrz pomieszczenia. W takim wypadku należy właściwą opcję podkreślić podczas zlecania - rodzaj wydruku czy materiału powinien być dopasowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Konstrukcje promocyjne, a szczególnie ich odmiany w konwencji stojaków, bardzo dobrze współgrają z katalogami, folderami, informatorami czy gadżetami, które klienci mogą dostawać przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała swoje informacje lub ofertę w atrakcyjnej wizualnie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Sanniki może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Was wiele produktów do promocji wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Sanniki jako miejsce sprzedaży w wielu branżach i szerokiej gamy usług, potrzebuje urozmaiconego wyboru standów, ścianek, stojaków na foldery i katalogi czy do promowania prezentowanych produktów. Potrzebny będzie sposób promowania dopasowany do wizerunku przedsiębiorstwa bądź branży sprzedawanych czy promowanych asortymentów. Aktualnym przebojem wśród stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których można umieścić markę lub znak graficzny. Różne linie z naszej oferty wyróżnia niezrównana solidność, więc pozostaje jedynie zdefiniować interesującą formę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przykuwania uwagi, które odegrają swoją rolę nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Sanniki 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium