BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Resko

Niejedna pomysłowa promocja przedsiębiorstwa potrafi przepaść bez odpowiedniej oprawy. Nośniki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko ogłaszają istnienie przedsiębiorstwa bądź instytucji. Walczą także między sobą o uwagę potencjalnych klientów. Metody identyfikacji i tworzenia wizerunku w rożny sposób pomagają zabiegać o zaciekawienie adresatów. Jednymi z najskuteczniejszych są standy i stojaki reklamowe - Resko i inne duże nasze miasta okazują się rewelacyjnym terenem do przedstawienia firmy w sposób nie pozostający bez reakcji.

Targi Resko

Stojaki reklamowe - Resko wymaga najlepszych metod prezentacji

Będą zwracać uwagę w różnych lokalizacjach. Dobrze wypadną na targach, w trakcie prezentacji oferty w sklepach i pasażach handlowych. W siedzibie placówek handlowych świetnie wyeksponują prospekt z kolekcją, a na korytarzu ważnej instytucji czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - druk z ważnymi informacjami. Od strony wystawcy jest kluczowe, by mieściły w sobie funkcjonalność, wytrzymałość i nieskomplikowany montaż. Składniki reklamy, na którą się patrzy, powinny być w pierwszym rzędzie niesztampowe i wpadające w oko - wtedy będzie można nazwać je skutecznymi. Standy i stojaki reklamowe Resko (a także inne miasta) widzi w dużej mierze, jeżeli znajdzie się w nich coś wyróżniającego wśród reklamowego szumu.

Świetne miejsce, gdzie trzeba umieścić standy reklamowe

Produkty do prezentacji wizualnej tworzy się przy pomocy coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Profile z eleganckiego dibondu, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, wiele typów tektury i kartonu z nadrukiem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te materiały dają kompletnie nową jakość. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Resko jest w zasięgu każdego rozwiązania, zatem warto przyjrzeć się formom, które rodzą się na biurkach odważnych designerów. Zazwyczaj też stosuje się rozmaite produkty. Typowym stoiskiem reklamowym może być podest przed standem z oryginalnym designemf, nieopodal zaś stanie stojak reklamowy z wielkoformatowym plakatem lub kieszeniami na materiały poligraficzne. Wiele będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Resko chcemy umieścić pod dachem czy poza czterema ścianami. Wszystkie wskazówki trzeba podkreślić w zamówieniu - typ druku czy surowca musi zostać dopasowany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Konstrukcje promocyjne, a zwłaszcza ich wersje w konwencji stojaków, doskonale współgrają z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które klienci mogą otrzymywać przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała ważne dane lub program w ciekawej optycznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Resko zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór produktów do reklamy w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Resko jako miejsce aktywnego handlu i bogatej gamy usług, potrzebuje rozległego asortymentu standów, ścianek, stojaków na ulotki i plakaty czy do prezentacji promocyjnych produktów. Ważne, by wybrać sposób prezentacji najbardziej pasujący do wizerunku przedsiębiorstwa bądź branży zbywanych asortymentów. Ostatnim przebojem w kategorii stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których prezentuje się brand lub logo firmy. Rozmaite linie z naszej oferty cechuje wysoka trwałość, dlatego wystarczy jedynie określić interesującą formę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które spełnią swoje zadanie nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Resko 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium