BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Recz

Nawet dobrze przemyślana promocja przedsiębiorstwa potrafi przepaść bez skutecznych nośników treści. Środki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko zapewniają info o istnieniu podmiotu gospodarczego bądź komórki społecznej. Walczą także z konkurencją o zainteresowanie znajdujących się tuż obok osób. Metody komunikowania i kreowania wizerunku w rożnych kształtach pomagają przykuwać uwagę odbiorców. Do najbardziej optymalnych zaliczają się ścianki i stojaki reklamowe - Recz oraz inne większe polskie miasta okazują się świetnym terenem do przedstawienia marki w sposób zapadający w pamięć.

Targi Recz

Stojaki reklamowe - Recz potrzebuje skutecznych metod reklamowania

Da się je ustawić w rozmaitych miejscach. Przydadzą się na wystawach, podczas prezentacji produktów w supermarketach i galeriach handlowych. W siedzibie placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po prospekt z kolekcją, a na hallu uczelni czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - wizytówkę z ważnymi informacjami. Dla wystawcy będzie najistotniejsze, jak połączą funkcjonalność, trwałość i prosty sposób składania. Składniki reklamy, którą się ogląda, muszą być w pierwszym rzędzie pomysłowe i wpadające w oko - wtedy będzie można ogłosić sukces. Standy i stojaki reklamowe Recz (i nie tylko) widzi wyraźnie, jeżeli coś wyróżnia je wśród kolejnych nośników reklamowych.

Świetne miejsce, gdzie należy postawić standy reklamowe

Artykuły do tworzenia identyfikacji korzystają z coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Profile z eleganckiego dibondu, podświetlane kasetony z pleksiglasu, wiele odmian sztywnych produktów z celulozy z zaawansowanym technologicznie drukiem w innowacyjnej formie - te materiały potrafią zaoferować naprawdę wiele możliwości. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Recz zwykle korzysta z każdego rozwiązania, zatem należy przypatrzeć się kształtom, które rodzą się na biurkach odważnych designerów. Zazwyczaj także stosuje się różne elementy. Atrakcyjnym miejscem będzie np. trybunka na tle ścianki o wyjątkowym kształcief, nieopodal zaś znajdzie się stojak promocyjny z wielkoformatowym plakatem lub kieszeniami na materiały poligraficzne. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Recz spróbujemy postawić wewnątrz czy na zewnątrz obiektu. Wszystkie wskazówki trzeba podkreślić podczas zlecania - rodzaj wydruku czy tworzywa musi być dobrany do zmieniających się okoliczności aury. Konstrukcje reklamowe, a szczególnie ich odmiany w konwencji stojaków, doskonale współgrają z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które oczekują na gości po obu stronach drzwi, w galerii handlowej, ale także w urzędzie, teatrze, muzeum czy innym podmiocie, który przygotowała swoje wiadomości lub ofertę w atrakcyjnej wizualnie konwencji.

Stojaki reklamowe - Recz może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie mamy dla Was duży wybór produktów do promocji wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Recz jako miejsce aktywnego handlu i szerokiej gamy usług, potrzebuje urozmaiconego asortymentu standów, ścianek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych wyrobów. Potrzebny będzie sposób kreowania dopasowany do charakteru przedsiębiorstwa bądź branży sprzedawanych czy promowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których prezentuje się brand lub znak graficzny. Różne kształty z naszego katalogu wyróżnia niezrównana solidność, dlatego wystarczy tak naprawdę wybrać interesującą formę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które przetrwają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Recz 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium