BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Radlin

Nawet najlepiej przemyślana promocja przedsiębiorstwa może przepaść bez właściwej oprawy. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko komunikują istnienie przedsiębiorstwa bądź stowarzyszenia. Walczą też z konkurencją o uwagę przechodzących obok ludzi. Produkty do komunikowania i kreowania wizerunku w rożnych formach pomagają zadbać o uwagę adresatów. Powinniśmy skierować swój wzrok na standy i stojaki reklamowe - Radlin i pozostałe większe nasze miasta stają się rewelacyjnym polem do zaprezentowania przedsiębiorstwa w taki właśnie sposób.

Targi Radlin

Stojaki reklamowe - Radlin wymaga skutecznych metod reklamowania

Można je ulokować w rozmaitych miejscach. Przydadzą się na wystawach, w trakcie prezentacji oferty w sklepach i pasażach handlowych. W siedzibie placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po prospekt z kolekcją, a na hallu ważnej instytucji czy w pomieszczeniach stowarzyszenia - druk z kluczowymi danymi. Dla wystawcy jest istotne, by łączyły w sobie funkcjonalność, odporność na nacisk i łatwość montażu. Elementy reklamy, na którą się patrzy, muszą okazać się po prostu pomysłowe i wpadające w oko - w takim wypadku będzie można ogłosić sukces. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Radlin (i nie tylko) dostrzeże szczególnie, jeżeli coś wyróżnia je spośród kolejnych nośników reklamowych.

Znakomita lokalizacja na standy reklamowe

Środki do budowania wizerunku tworzy się przy pomocy coraz nowszych rozwiązań. Profile z eleganckiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z pleksiglasu, wiele typów sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem w innowacyjnej formie - te materiały dają kompletnie nową jakość. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Radlin jest w zasięgu każdego rozwiązania, zatem można przyjrzeć się kształtom, oferowanym przez nowatorskich projektantów. Zazwyczaj także łączy się rozmaite produkty. Atrakcyjnym stoiskiem reklamowym będzie np. podest na tle ścianki z ciekawym designemf, zaś przy nim znajdzie się stojak promocyjny z przymocowanym do niego banerem lub kieszeniami na katalogi. Wiele będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Radlin zamierzamy umieścić wewnątrz czy na zewnątrz pomieszczenia. W takim wypadku wystarczy właściwą informację podkreślić w zamówieniu - typ wydruku czy tworzywa powinien zostać dobrany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Standy promocyjne, a właściwie ich wersje w formie stojaków, bardzo dobrze współgrają z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które czekają na gości przed sklepem lub tuż za jego progiem, w galerii handlowej, ale także w instytucji, kinie, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać ważne dane lub ofertę w atrakcyjnej wizualnie konwencji.

Stojaki reklamowe - Radlin zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Was duży wybór produktów do prezentacji wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Radlin dzięki temu że jest przestrzenią sprzedaży w wielu branżach i bogatej gamy usług, wymaga urozmaiconego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do prezentacji promocyjnych artykułów. Potrzebny będzie sposób promowania dobrany do wizerunku marki bądź branży sprzedawanych czy promowanych towarów. Aktualnym hitem w kategorii stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których prezentuje się brand lub logo firmy. Różne kształty z naszej oferty łączy niezawodna jakość wykonania, toteż pozostaje wyłącznie wybrać interesującą metodę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które odegrają swoją rolę nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Radlin 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium