BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Płoty

Niejedna dobra kampania reklamowa może przepaść bez dobrych nośników wizualnych. Nośniki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko podają info o funkcjonowaniu firmy bądź instytucji. Walczą też z konkurencją o zainteresowanie przechodzących obok ludzi. Produkty do identyfikacji i tworzenia wizerunku w rożny sposób pomagają przykuwać uwagę odbiorców. Do najlepszych należą ścianki i stojaki reklamowe - Płoty oraz inne większe polskie miasta okazują się rewelacyjnym obszarem by zaprezentować ofertę w taki właśnie sposób.

Targi Płoty

Stojaki reklamowe - Płoty wymaga najlepszych metod prezentacji

Da się je ulokować w rozmaitych lokalizacjach. Przydadzą się na imprezach branżowych, podczas prezentacji produktów w sklepach i galeriach handlowych. W siedzibie przedsiębiorstwa znakomicie wyeksponują katalog z ofertą, a na terenie uczelni czy pod dachem stowarzyszenia - ulotkę z ważnymi informacjami. Z punktu widzenia wystawcy będzie najważniejsze, by mieściły w sobie funkcjonalność, trwałość i nieskomplikowany montaż. Składniki reklamy, na którą się patrzy, powinny być po prostu oryginalne i atrakcyjne wizualnie - w takim wypadku będzie można nazwać je skutecznymi. Standy i stojaki reklamowe Płoty (i nie tylko) zauważa w dużej mierze, jeśli coś wyróżnia je spośród wielu innych nośników reklamowych.

Świetne miejsce, gdzie należy postawić standy reklamowe

Środki do reklamy wizualnej korzystają z coraz nowszych tworzyw. Dowolne kształty z eleganckiego dibondu, podświetlane kasetony z pleksiglasu, wiele typów sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem w innowacyjnej formie - te materiały potrafią zaproponować nowe pomysły. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Płoty zwykle korzysta z każdego rozwiązania, toteż można przypatrzeć się kształtom, oferowanym przez nowatorskich projektantów. Zazwyczaj też łączy się różne produkty. Typowym stoiskiem reklamowym będzie np. podest na tle ścianki z oryginalnym designemf, a tuż obok znajdzie się stojak promocyjny z wielkoformatowym nadrukiem lub półkami na foldery. Sporo będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Płoty mamy zamiar umieścić wewnątrz czy poza czterema ścianami. W takim wypadku trzeba stosowną informację podkreślić w zamówieniu - charakter druku czy materiału musi zostać dobrany do kapryśnych okoliczności aury. Konstrukcje promocyjne, a zwłaszcza ich wersje w konwencji stojaków, znakomicie sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które klienci mogą dostawać przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała swoje wiadomości lub program w ciekawej graficznie formie.

Stojaki reklamowe - Płoty może skorzystać z propozycji sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu przygotowaliśmy dla Was wiele produktów do reklamy wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Płoty dzięki temu że jest miejscem sprzedaży w wielu branżach i bogatej oferty usług, wymaga rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do promowania prezentowanych produktów. Potrzebny będzie sposób prezentacji dobrany do wizerunku marki bądź rodzaju proponowanych asortymentów. Ostatnim hitem wśród stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których prezentuje się brand lub znak graficzny. Różne produkty z naszego katalogu cechuje niezrównana trwałość, więc powinno się tak naprawdę określić interesującą formę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które przetrwają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Płoty 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium