BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Pionki

Niejedna dobra promocja firmy potrafi przepaść przy niekorzystnie dopasowanych metodach przekazu. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko informują o istnieniu firmy bądź komórki społecznej. Rywalizują też z konkurencją o uwagę przyszłych klientów. Produkty do identyfikacji i kreowania wizerunku w rożny sposób dają możliwość, by przykuwać uwagę odbiorców. Powinniśmy skierować swój wzrok na ścianki i stojaki reklamowe - Pionki i pozostałe duże nasze miasta okazują się świetnym polem do przedstawienia przedsiębiorstwa w sposób nie pozostający bez reakcji.

Targi Pionki

Stojaki reklamowe - Pionki wymaga atrakcyjnych sposobów identyfikacji wizualnej

Będą pasować w rozmaitych miejscach. Dobrze wypadną na targach, podczas prezentacji produktów w supermarketach i pasażach handlowych. We wnętrzach placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na terenie ważnej instytucji czy pod dachem stowarzyszenia - druk z ważnymi informacjami. Od strony użytkownika jest ważne, jak połączą funkcjonalność, trwałość i prosty sposób składania. Składniki reklamy, na którą się patrzy, powinny być przede wszystkim niesztampowe i przyciągające zainteresowanie - w takim wypadku będzie można nazwać je skutecznymi. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Pionki (a także pozostałe lokalizacje) dostrzega najbardziej, gdy coś wyróżnia je wśród wielu innych bodźców reklamowych.

Znakomita lokalizacja na standy reklamowe

Środki do tworzenia identyfikacji konstruuje się przy pomocy coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Profile z eleganckiego dibondu, podświetlane kasetony z pleksiglasu, wszelkie rodzaje tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te tworzywa budują całkowicie nową jakość. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Pionki jest w zasięgu wszystkich możliwości, zatem można przyjrzeć się formom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Nierzadko także stosuje się różne produkty. Typowym miejscem będzie np. podest na tle ścianki o wyjątkowym kształcief, zaś przy nim znajdzie się stojak promocyjny z wielkoformatowym nadrukiem lub półkami na materiały poligraficzne. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Pionki spróbujemy umieścić wewnątrz czy poza czterema ścianami. W zależności od tego powinno się właściwą informację zaznaczyć w zamówieniu - charakter druku czy tworzywa powinien zostać dopasowany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Standy reklamowe, a zwłaszcza ich odmiany w konwencji stojaków, znakomicie sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które klienci mogą dostawać przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać ważne dane lub program w atrakcyjnej wizualnie formie.

Stojaki reklamowe - Pionki zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór produktów do reklamy w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Pionki dzięki temu że jest przestrzenią sprzedaży w wielu branżach i szerokiej gamy usług, potrzebuje rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych artykułów. Potrzebny będzie sposób promowania dobrany do wizerunku marki bądź rodzaju proponowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których umieszcza się markę lub logo firmy. Wszelkie kształty z naszej oferty wyróżnia wysoka trwałość, toteż pozostaje wyłącznie zdefiniować interesującą formę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które dadzą radę nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Pionki 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium