BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Otyń

Niejedna dobra kampania firmy potrafi przepaść bez skutecznych nośników prezentacji. Nośniki reklamowe obok nas czy w centrach handlowych nie tylko ogłaszają istnienie podmiotu gospodarczego bądź instytucji. Walczą również między sobą o uwagę ewentualnych klientów. Produkty do komunikowania i prezentacji wizualnej w rożny sposób dają możliwość, by wywoływać reakcję adresatów. Do najlepszych należą ścianki i stojaki reklamowe - Otyń oraz inne większe nasze miasta stają się świetnym polem by przedstawić propozycję w taki właśnie sposób.

Targi Otyń

Stojaki reklamowe - Otyń wymaga skutecznych technik pokazywania ofert

Można je ulokować w wielu lokalizacjach. Przydadzą się na wystawach, podczas prezentacji produktów w sklepach i galeriach handlowych. W siedzibie przedsiębiorstwa zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na terenie ważnej instytucji czy pod dachem stowarzyszenia - ulotkę z kluczowymi danymi. Dla użytkownika będzie najistotniejsze, jak połączą funkcjonalność, wytrzymałość i łatwość montażu. Składniki reklamy, którą się ogląda, powinny okazać się po prostu oryginalne i atrakcyjne wizualnie - wówczas będzie można ogłosić sukces. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Otyń (i nie tylko) dostrzeże wyraźnie, jeżeli znajdzie się w nich element wyróżniający je wśród reklamowego szumu.

Świetne miejsce, gdzie warto umieścić standy reklamowe

Produkty do reklamy wizualnej tworzy się za sprawą coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Dowolne kształty z eleganckiego dibondu, podświetlane kasetony z pleksiglasu, duży wybór sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem w technologii UV - te tworzywa mogą zaproponować nowe widoki na przyszłość. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Otyń może skorzystać z wszystkich możliwości, zatem powinniśmy przyjrzeć się formom, które rodzą się na biurkach odważnych designerów. Zazwyczaj także łączy się różne elementy. Typowym miejscem będzie np. trybunka na tle ścianki o nietypowym kształcief, zaś przy nim znajdzie się stojak reklamowy z wielkoformatowym nadrukiem lub kieszeniami na ulotki. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Otyń zamierzamy postawić pod dachem czy poza czterema ścianami. W takim wypadku musimy właściwą opcję podkreślić w zamówieniu - charakter druku czy surowca powinien być dostosowany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Standy promocyjne, a właściwie ich wersje w formie stojaków, świetnie współgrają z katalogami, folderami, informatorami czy gadżetami, które oczekują na gości przed sklepem lub tuż za jego progiem, w galerii handlowej, ale także w instytucji, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała ważne wiadomości lub materiały promocyjne w atrakcyjnej optycznie formie.

Stojaki reklamowe - Otyń zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie mamy dla Państwa wiele produktów do reklamy wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Otyń dzięki temu że jest miejscem sprzedaży w wielu branżach i bogatej oferty usług, potrzebuje urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do prezentacji promocyjnych artykułów. Ważne, by wybrać wybór metody kreowania dobrany do wizerunku marki bądź branży zbywanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których umieszcza się markę lub znak graficzny. Rozmaite linie z naszego katalogu łączy niezrównana trwałość, więc powinno się wyłącznie wybrać interesującą metodę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które wytrzymają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Otyń 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl