BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Okonek

Nawet dobrze przemyślana kampania reklamowa może pozostać niezauważona bez skutecznych nośników treści. Nośniki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko informują o funkcjonowaniu przedsiębiorstwa bądź komórki społecznej. Rywalizują również między sobą o zainteresowanie przechodzących obok osób. Produkty do identyfikacji i tworzenia wizerunku w rozmaitych kształtach pozwalają przykuwać uwagę adresatów. Możemy zwrócić tu uwagę na standy i stojaki reklamowe - Okonek oraz pozostałe duże nasze miasta okazują się znakomitym terenem do prezentacji firmy w taki właśnie sposób.

Targi Okonek

Stojaki reklamowe - Okonek potrzebuje najlepszych sposobów reklamowania

Będą pasować w wielu miejscach. Dobrze wypadną na imprezach branżowych, w trakcie promowania oferty w marketach i pasażach handlowych. We wnętrzach przedsiębiorstwa zachęcą do sięgnięcia po prospekt z kolekcją, a na terenie uczelni czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - druk z ważnymi informacjami. Od strony wystawcy jest ważne, by łączyły w sobie funkcjonalność, odporność na nacisk i łatwość montażu. Elementy reklamy, na którą się patrzy, muszą okazać się po prostu oryginalne i wpadające w oko - wtedy spełnią powierzoną im misję. Standy i stojaki reklamowe Okonek (a także inne miasta) dostrzeże najbardziej, jeśli znajdzie się w nich coś wyróżniającego spośród kolejnych bodźców reklamowych.

Znakomita lokalizacja na standy reklamowe

Środki do tworzenia wizerunku korzystają z coraz nowszych rozwiązań. Dowolne kształty z nowatorskiego dibondu, podświetlane kasetony z pleksiglasu, wszelkie rodzaje tektury i kartonu z drukowaniem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te tworzywa budują zupełnie nową jakość. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Okonek zwykle korzysta z rozmaitych możliwości, więc najlepiej przypatrzeć się formom, które wychodzą spod ręki odważnych designerów. Zazwyczaj też łączy się rozmaite elementy. Atrakcyjnym miejscem będzie np. trybunka na tle ścianki o wyjątkowym kształcief, nieopodal zaś zostanie usytuowany stojak reklamowy z przytwierdzonym do niego plakatem lub półkami na foldery. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Okonek zamierzamy rozstawić w środku czy poza czterema ścianami. W takim wypadku musimy odpowiednią opcję zaznaczyć podczas zlecania - rodzaj wydruku czy materiału musi być dostosowany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Standy promocyjne, a szczególnie ich odmiany w formie stojaków, doskonale sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które klienci mogą otrzymywać przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w galerii handlowej, ale także w urzędzie, teatrze, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać swoje wiadomości lub ofertę w ciekawej wizualnie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Okonek zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Państwa wiele produktów do promocji wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Okonek dzięki temu że jest miejscem aktywnego handlu i bogatej oferty usług, potrzebuje urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych wyrobów. Ważne, by wybrać wybór metody prezentacji najbardziej pasujący do wizerunku firmy bądź rodzaju zbywanych towarów. Aktualnym hitem wśród stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których prezentuje się markę lub znak graficzny. Różnego rodzaju kształty z naszego katalogu cechuje wysoka solidność, zatem wystarczy wyłącznie określić interesującą metodę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przykuwania uwagi, które przetrwają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Okonek 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl