BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Nowy Staw

Nawet najlepiej zapowiadająca się kampania reklamowa może pozostać niezauważona bez dobrych nośników wizualnych. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko komunikują istnienie podmiotu gospodarczego bądź stowarzyszenia. Walczą też z konkurencją o zainteresowanie znajdujących się tuż obok ludzi. Produkty do identyfikacji i kreowania wizerunku w rożnych formach pozwalają przykuwać uwagę adresatów. Do najlepszych zaliczają się standy i stojaki reklamowe - Nowy Staw i pozostałe większe polskie miasta są świetnym terenem do zaprezentowania firmy w sposób nie pozostający bez reakcji.

Targi Nowy Staw

Stojaki reklamowe - Nowy Staw potrzebuje najlepszych technik reklamowania

Dadzą się zauważyć w wielu miejscach. Sprawdzą się na wystawach, w trakcie przedstawienia produktów w supermarketach i galeriach handlowych. W siedzibie przedsiębiorstwa zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na hallu ważnej instytucji czy w pomieszczeniach stowarzyszenia - wizytówkę z ważnymi informacjami. Dla wystawcy będzie najistotniejsze, by mieściły w sobie funkcjonalność, trwałość i prosty montaż. Składniki reklamy, którą się ogląda, powinny być w pierwszym rzędzie pomysłowe i atrakcyjne wizualnie - wówczas będzie można ogłosić sukces. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Nowy Staw (a także inne miasta) zauważa szczególnie, gdy coś wyróżnia je wśród reklamowego natłoku.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do reklamy wizualnej konstruuje się za sprawą coraz nowszych rozwiązań. Dowolne kształty z eleganckiego mlecznego tworzywa, podświetlane kasetony z pleksiglasu, wszelkie rodzaje tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te materiały mogą dać naprawdę wiele możliwości. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Nowy Staw zwykle korzysta z każdego rozwiązania, toteż najlepiej przypatrzeć się formom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Nierzadko także łączy się różne produkty. Typowym stoiskiem reklamowym może być trybunka na tle ścianki z ciekawym kształtemf, a tuż obok znajdzie się stojak promocyjny z przytwierdzonym do niego plakatem lub kieszeniami na materiały poligraficzne. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Nowy Staw chcemy postawić w środku czy poza czterema ścianami. Wszystkie dane trzeba zaznaczyć w zamówieniu - typ wydruku czy materiału powinien być dopasowany do zmieniających się okoliczności pogodowych. Standy reklamowe, a zwłaszcza ich wersje w formie stojaków, świetnie łączą się z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które klienci mogą otrzymywać po obu stronach wejścia, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać istotne informacje lub program w ciekawej optycznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Nowy Staw zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Was duży wybór obiektów do prezentacji wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Nowy Staw jako miejsce aktywnego handlu i szerokiej oferty usług, wymaga urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do promowania prezentowanych wyrobów. Istotne, by wybrać sposób promowania najbardziej pasujący do wizerunku firmy bądź branży sprzedawanych czy promowanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić brand lub logo firmy. Różnego rodzaju kształty z naszego katalogu cechuje wysoka solidność, zatem wystarczy tak naprawdę wybrać interesującą metodę reklamy i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które wytrzymają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Nowy Staw 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium