BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Nowy Sącz

Nawet najlepiej przemyślana kampania reklamowa może przepaść bez skutecznych nośników prezentacji. Nośniki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko informują o funkcjonowaniu podmiotu gospodarczego bądź instytucji. Walczą też z konkurencją o uwagę przechodniów. Produkty do komunikowania i tworzenia wizerunku w rożny sposób dają możliwość, by wzbudzać reakcję adresatów. Do najlepszych należą ścianki i stojaki reklamowe - Nowy Sącz i inne duże miasta w naszym kraju są świetnym polem do prezentacji firmy w sposób trafiający w pamięć.

Targi Nowy Sącz

Stojaki reklamowe - Nowy Sącz wymaga skutecznych technik identyfikacji wizualnej

Można je umieścić w rozmaitych lokalizacjach. Dobrze wypadną na wystawach, w czasie promowania oferty w supermarketach i galeriach handlowych. We wnętrzach przedsiębiorstwa świetnie wyeksponują katalog z kolekcją, a na korytarzu ważnej instytucji czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - wizytówkę z ważnymi informacjami. Od strony wystawcy jest ważne, jak zaprezentują najważniejsze cechy: utylitarność, trwałość i nieskomplikowany sposób składania. Składniki reklamy, którą się ogląda, muszą być po prostu niesztampowe i atrakcyjne wizualnie - wówczas wypełnią reklamową misję. Standy i stojaki reklamowe Nowy Sącz (a także inne miasta) widzi szczególnie, jeżeli znajdzie się w nich element wyławiający je spośród wielu innych bodźców reklamowych.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do prezentacji wizualnej korzystają z coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Profile z eleganckiego mlecznego tworzywa, podświetlane kasetony z odpornego szkła akrylowego, duży wybór tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem w innowacyjnej formie - te tworzywa budują zupełnie niezwykłe efekty. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Nowy Sącz jest w zasięgu każdego rozwiązania, więc najlepiej przypatrzeć się kształtom, proponowanym przez innowacyjnych projektantów. Coraz częściej też stosuje się różne elementy. Atrakcyjnym stoiskiem reklamowym może być trybunka na tle ścianki o wyjątkowym kształcief, a tuż obok zostanie usytuowany stojak promocyjny z wielkoformatowym nadrukiem lub kieszeniami na ulotki. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Nowy Sącz zamierzamy rozstawić w środku czy poza czterema ścianami. Wszystkie wskazówki należy zaznaczyć w zamówieniu - rodzaj druku czy materiału powinien zostać dopasowany do kapryśnych okoliczności pogodowych. Konstrukcje promocyjne, a szczególnie ich odmiany w formie stojaków, bardzo dobrze sprawdzają się w połączeniu z katalogami, folderami, ulotkami czy drobiazgami, które klienci mogą dostawać przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, teatrze, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać ważne informacje lub program w atrakcyjnej graficznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Nowy Sącz może skorzystać z propozycji sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie mamy dla Państwa wiele obiektów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Nowy Sącz dzięki temu że jest miejscem nieustannej promocji i bogatej gamy usług, wymaga urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do promowania prezentowanych produktów. Istotne, by wybrać sposób promowania dobrany do charakteru firmy bądź rodzaju zbywanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których umieszcza się brand lub logo firmy. Wszelkie produkty z naszej oferty cechuje niezawodna solidność, toteż wystarczy tylko określić właściwą formę reklamy i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które przetrwają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Nowy Sącz 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl