BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Nowogród

Nawet dobrze zapowiadająca się promocja reklamowa potrafi pozostać niezauważona bez odpowiedniej oprawy. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko ogłaszają istnienie przedsiębiorstwa bądź komórki społecznej. Rywalizują także między sobą o uwagę znajdujących się tuż obok ludzi. Produkty do identyfikacji i kreowania wizerunku w rozmaitych formach pomagają przykuwać uwagę adresatów. Do najbardziej optymalnych zaliczają się ścianki i stojaki reklamowe - Nowogród i pozostałe większe miasta w naszym kraju okazują się świetnym miejscem do przedstawienia firmy w taki właśnie sposób.

Targi Nowogród

Stojaki reklamowe - Nowogród oczekuje atrakcyjnych sposobów reklamowania

Da się je umieścić w wielu miejscach. Dobrze wypadną na wystawach, podczas prezentacji oferty w sklepach i galeriach handlowych. W siedzibie firmy doskonale `podkreślą katalog z kolekcją, a na korytarzu ważnej instytucji czy pod dachem stowarzyszenia - ulotkę z ważnymi informacjami. Od strony wystawcy będzie najważniejsze, jak połączą utylitarność, wytrzymałość i prosty sposób składania. Elementy reklamy, na którą się patrzy, muszą być w pierwszym rzędzie pomysłowe i wpadające w oko - w takim wypadku wypełnią swoje naturalne zadanie. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Nowogród (i nie tylko) dostrzeże w dużej mierze, jeżeli coś wyróżnia je spośród wielu innych bodźców reklamowych.

Atrakcyjna lokalizacja na standy reklamowe

Środki do tworzenia identyfikacji korzystają z coraz nowszych technologii. Profile z nowatorskiego dibondu, podświetlane kasetony z odpornego szkła akrylowego, wszelkie rodzaje sztywnych produktów z celulozy z nadrukiem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te tworzywa potrafią zaoferować nowe koncepcje. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Nowogród zwykle korzysta z każdego rozwiązania, więc powinno się przypatrzeć się formom, które wychodzą spod ręki śmiałych stylistów. Nierzadko też stosuje się różne produkty. Typowym stoiskiem reklamowym będzie np. podest na tle ścianki o nietypowym kształcief, zaś przy nim znajdzie się stojak reklamowy z wielkoformatowym nadrukiem lub półkami na foldery. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Nowogród mamy zamiar rozstawić pod dachem czy na zewnątrz obiektu. Wszystkie dane należy podkreślić w zamówieniu - charakter druku czy materiału musi zostać dostosowany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Konstrukcje promocyjne, a zwłaszcza ich wersje w formie stojaków, bardzo dobrze współgrają z katalogami, folderami, ulotkami czy gadżetami, które klienci mogą otrzymywać przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w galerii handlowej, ale także w instytucji, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała swoje dane lub materiały promocyjne w atrakcyjnej wizualnie formie.

Stojaki reklamowe - Nowogród zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie mamy dla Państwa wiele obiektów do reklamy w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Nowogród dzięki temu że jest miejscem aktywnego handlu i bogatej gamy usług, potrzebuje rozległego asortymentu standów, ścianek, stojaków na foldery i katalogi czy do promowania prezentowanych wyrobów. Ważne, by wybrać sposób prezentacji najbardziej pasujący do wizerunku firmy bądź rodzaju sprzedawanych czy promowanych asortymentów. Ostatnim hitem wśród stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić brand lub znak graficzny. Różne linie z naszego katalogu wyróżnia wysoka solidność, więc powinno się jedynie określić właściwą formę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które wytrzymają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Nowogród 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl