BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Nowa Sól

Nawet dobrze zapowiadająca się promocja firmy potrafi pozostać niezauważona bez dobrych nośników prezentacji. Nośniki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko informują o funkcjonowaniu podmiotu gospodarczego bądź komórki społecznej. Walczą również z konkurencją o uwagę przechodniów. Metody komunikowania i kreowania wizerunku w rożnych formach dają możliwość, by wzbudzać reakcję odbiorców. Należy zwrócić tu uwagę na ścianki i stojaki reklamowe - Nowa Sól i pozostałe większe nasze miasta okazują się rewelacyjnym polem do pokazania przedsiębiorstwa w taki właśnie sposób.

Targi Nowa Sól

Stojaki reklamowe - Nowa Sól wymaga najlepszych technik prezentacji

Będą pasować w rozmaitych miejscach. Sprawdzą się na targach, podczas promowania oferty w supermarketach i pasażach handlowych. W siedzibie przedsiębiorstwa zachęcą do sięgnięcia po katalog z kolekcją, a na hallu ważnej instytucji czy w pomieszczeniach stowarzyszenia - wizytówkę z kluczowymi danymi. Z punktu widzenia wystawcy będzie najistotniejsze, by łączyły w sobie funkcjonalność, wytrzymałość i prosty sposób składania. Składniki reklamy, którą się ogląda, powinny okazać się w pierwszym rzędzie oryginalne i przyciągające uwagę - w takim wypadku wypełnią swoje naturalne zadanie. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Nowa Sól (a także pozostałe lokalizacje) zauważa wyraźnie, gdy znajdzie się w nich coś wyróżniającego wśród reklamowego zgiełku.

Tu na pewno można umieścić standy reklamowe

Artykuły do budowania wizerunku korzystają z coraz nowszych tworzyw. Dowolne kształty z eleganckiego dibondu, podświetlane kasetony z odpornego szkła akrylowego, wiele odmian sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem w technologii UV - te tworzywa potrafią dać nowe pomysły. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Nowa Sól może skorzystać z każdego rozwiązania, toteż należy przyjrzeć się formom, które wychodzą spod ręki śmiałych designerów. Nierzadko także stosuje się różne produkty. Przyciągającym uwagę stoiskiem reklamowym będzie np. podest przed standem z ciekawym kształtemf, nieopodal zaś znajdzie się stojak reklamowy z przymocowanym do niego banerem lub półkami na katalogi. Wiele będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Nowa Sól chcemy postawić pod dachem czy poza czterema ścianami. Tę i inne informacje powinno się przekazać podczas zlecania - charakter wydruku czy materiału powinien zostać dostosowany do kapryśnych okoliczności pogodowych. Standy promocyjne, a zwłaszcza ich odmiany w formie stojaków, znakomicie łączą się z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które klienci mogą otrzymywać po jednej lub drugiej stronie drzwi, w galerii handlowej, ale także w urzędzie, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała istotne dane lub ofertę w atrakcyjnej wizualnie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Nowa Sól może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Was duży wybór obiektów do reklamy w miejskiej przestrzeni, w tym również stojaki reklamowe. Nowa Sól jako miejsce sprzedaży w wielu branżach i bogatej oferty usług, potrzebuje rozległego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i katalogi czy do prezentacji promocyjnych wyrobów. Istotne, by wybrać sposób kreowania dopasowany do charakteru marki bądź rodzaju proponowanych asortymentów. Aktualnym hitem w kategorii stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których prezentuje się brand lub logo firmy. Wszelkie linie z naszej oferty cechuje niezawodna solidność, toteż wystarczy tylko określić interesującą metodę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które wytrzymają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Nowa Sól 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl