BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Niemodlin

Nawet najlepiej zapowiadająca się kampania firmy potrafi przepaść przy nieodpowiednio dobranych sposobach przekazu. Nośniki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko informują o istnieniu firmy bądź stowarzyszenia. Rywalizują też z konkurencją o zainteresowanie przechodniów. Produkty do komunikowania i prezentacji wizualnej w rozmaitych formach dają możliwość, by przykuwać uwagę adresatów. Do najbardziej optymalnych zaliczają się standy i stojaki reklamowe - Niemodlin i inne większe polskie miasta są świetnym miejscem by zaprezentować markę w sposób nie pozostający bez reakcji.

Targi Niemodlin

Stojaki reklamowe - Niemodlin wymaga atrakcyjnych technik pokazywania ofert

Odkrywamy je w różnych miejscach. Sprawdzą się na imprezach wystawienniczych, w czasie przedstawienia oferty w supermarketach i pasażach handlowych. We wnętrzach firmy zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na korytarzu uczelni czy pod dachem stowarzyszenia - ulotkę z ważnymi informacjami. Od strony wystawcy jest istotne, jak połączą utylitarność, wytrzymałość i nieskomplikowany montaż. Elementy reklamy, na którą się patrzy, muszą być przede wszystkim oryginalne i przyciągające zainteresowanie - wówczas spełnią swoje naturalne zadanie. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Niemodlin (i nie tylko) dostrzega najbardziej, jeśli znajdzie się w nich coś wyróżniającego spośród reklamowego szumu.

Znakomita lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do budowania identyfikacji konstruuje się przy pomocy coraz bardziej innowacyjnych tworzyw. Dowolne kształty z eleganckiego dibondu, podświetlane kasetony z odpornego szkła akrylowego, wiele odmian tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te materiały dają kompletnie niezwykłe skutki. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Niemodlin jest w zasięgu każdego rozwiązania, zatem najlepiej przypatrzeć się kształtom, oferowanym przez nowatorskich projektantów. Coraz częściej też łączy się rozmaite elementy. Atrakcyjnym stoiskiem reklamowym będzie np. trybunka przed standem z oryginalnym designemf, nieopodal zaś znajdzie się stojak reklamowy z wielkoformatowym plakatem lub półkami na ulotki. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Niemodlin chcemy umieścić pod dachem czy na zewnątrz obiektu. W zależności od tego należy właściwą informację podkreślić podczas zlecania - typ druku czy materiału musi być dobrany do zmieniających się okoliczności aury. Konstrukcje reklamowe, a zwłaszcza ich wersje w formie stojaków, bardzo dobrze łączą się z katalogami, folderami, ulotkami czy drobiazgami, które klienci mogą otrzymywać przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, teatrze, muzeum czy innym podmiocie, który przygotowała swoje wiadomości lub program w atrakcyjnej graficznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Niemodlin zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór obiektów do promocji wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Niemodlin dzięki temu że jest miejscem aktywnego handlu i bogatej gamy usług, wymaga rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i plakaty czy do prezentacji promocyjnych wyrobów. Potrzebny będzie wybór metody kreowania dopasowany do wizerunku przedsiębiorstwa bądź branży proponowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których umieszcza się brand lub znak graficzny. Różnego rodzaju pomysły z naszej oferty wyróżnia wysoka solidność, zatem pozostaje jedynie określić właściwą formę reklamy i wybrać do niej stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które wytrzymają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Niemodlin 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium