BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Narol

Nawet najlepiej zapowiadająca się kampania reklamowa potrafi pozostać niezauważona bez właściwej oprawy. Środki reklamowe obok nas czy w centrach handlowych nie tylko informują o funkcjonowaniu podmiotu gospodarczego bądź stowarzyszenia. Rywalizują również między sobą o zainteresowanie przechodniów. Metody komunikowania i prezentacji wizualnej w rozmaitych formach pomagają zadbać o uwagę adresatów. Do najbardziej atrakcyjnych zaliczają się standy i stojaki reklamowe - Narol i inne większe miasta w naszym kraju stają się świetnym polem do prezentacji marki w sposób zapadający w pamięć.

Targi Narol

Stojaki reklamowe - Narol wymaga skutecznych technik identyfikacji wizualnej

Będą pasować w różnych lokalizacjach. Przydadzą się na targach, podczas prezentacji produktów w marketach i pasażach handlowych. We wnętrzach firmy zachęcą do sięgnięcia po katalog z kolekcją, a na korytarzu ważnej instytucji czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - druk z ważnymi informacjami. Od strony wystawcy będzie najistotniejsze, by mieściły w sobie utylitarność, trwałość i łatwość montażu. Składniki reklamy, na którą się patrzy, powinny być przede wszystkim pomysłowe i wpadające w oko - w takim wypadku będzie można nazwać je skutecznymi. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Narol (a także pozostałe lokalizacje) widzi w dużej mierze, kiedy coś wyróżnia je wśród reklamowego szumu.

Świetne miejsce, gdzie można postawić standy reklamowe

Artykuły do budowania identyfikacji korzystają z coraz nowszych materiałów. Profile z nowatorskiego dibondu, litery 3D i kasetony z plexi, wszelkie rodzaje tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te materiały dają całkiem nową jakość. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Narol może skorzystać z rozmaitych możliwości, więc należy przypatrzeć się formom, proponowanym przez innowacyjnych projektantów. Zazwyczaj także stosuje się rozmaite elementy. Typowym miejscem może być trybunka na tle ścianki o nietypowym kształcief, zaś przy nim znajdzie się stojak promocyjny z wielkoformatowym plakatem lub kieszeniami na katalogi. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Narol zamierzamy rozstawić pod dachem czy poza czterema ścianami. Tę i inne informacje należy podkreślić podczas zlecania - rodzaj wydruku czy tworzywa powinien być dobrany do kapryśnych okoliczności aury. Standy reklamowe, a szczególnie ich wersje w formie stojaków, znakomicie łączą się z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które czekają na gości przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała istotne wiadomości lub program w atrakcyjnej graficznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Narol zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu przygotowaliśmy dla Was duży wybór produktów do promocji w miejskiej przestrzeni, w tym również stojaki reklamowe. Narol jako miejsce sprzedaży w wielu branżach i bogatej gamy usług, wymaga rozległego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i plakaty czy do prezentacji promocyjnych artykułów. Istotne, by wybrać sposób prezentacji najbardziej pasujący do wizerunku przedsiębiorstwa bądź branży proponowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić markę lub logo firmy. Różne pomysły z naszego katalogu łączy niezrównana trwałość, toteż wystarczy tak naprawdę określić interesującą metodę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które wytrzymają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Narol 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl