BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Łazy

Niejedna dobra promocja reklamowa potrafi przepaść przy nieodpowiednio dobranych metodach reklamowania. Środki reklamowe w przestrzeni obok nas czy we wnętrzu galerii nie tylko informują o funkcjonowaniu przedsiębiorstwa bądź komórki społecznej. Rywalizują też z konkurencją o uwagę przechodniów. Produkty do komunikowania i kreowania wizerunku w rożnych formach pozwalają wzbudzać reakcję odbiorców. Niezwykle efektywne są ścianki i stojaki reklamowe - Łazy oraz inne większe miasta w naszym kraju stają się rewelacyjnym polem do zaprezentowania firmy w sposób trafiający w pamięć.

Targi Łazy

Stojaki reklamowe - Łazy oczekuje najlepszych technik identyfikacji wizualnej

Odkrywamy je w różnych lokalizacjach. Dobrze wypadną na ekspozycjach, podczas przedstawienia oferty w sklepach i galeriach handlowych. We wnętrzach placówek handlowych doskonale wyeksponują prospekt z ofertą, a na korytarzu ważnej instytucji czy w pomieszczeniach stowarzyszenia - ulotkę z ważnymi informacjami. Dla wystawcy będzie najistotniejsze, by łączyły w sobie funkcjonalność, odporność na nacisk i nieskomplikowany montaż. Elementy reklamy, na którą się patrzy, powinny być po prostu pomysłowe i wpadające w oko - wówczas wypełnią powierzoną im misję. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Łazy (a także pozostałe lokalizacje) dostrzeże w dużej mierze, gdy znajdzie się w nich coś wyróżniającego wśród wielu innych bodźców reklamowych.

Znakomita lokalizacja na standy reklamowe

Artykuły do budowania identyfikacji korzystają z coraz nowszych technologii. Dowolne kształty z nowatorskiego dibondu, podświetlane kasetony z plexi, wszelkie rodzaje sztywnych produktów z celulozy z nadrukiem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te materiały budują całkiem niezwykłe skutki. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Łazy zwykle korzysta z każdego rozwiązania, toteż warto przyjrzeć się kształtom, które rodzą się na biurkach śmiałych designerów. Zazwyczaj także łączy się różne produkty. Atrakcyjnym miejscem może być podest przed standem z ciekawym kształtemf, a tuż obok stanie stojak promocyjny z przytwierdzonym do niego banerem lub kieszeniami na materiały poligraficzne. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Łazy spróbujemy rozstawić wewnątrz czy na zewnątrz obiektu. W takim wypadku możemy stosowną informację zaznaczyć w zamówieniu - charakter wydruku czy materiału musi zostać dopasowany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Konstrukcje reklamowe, a właściwie ich wersje w formie stojaków, doskonale łączą się z katalogami, folderami, ulotkami czy drobiazgami, które klienci mogą dostawać przed sklepem lub tuż za jego progiem, w galerii handlowej, ale także w instytucji, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać swoje wiadomości lub materiały promocyjne w ciekawej graficznie formie.

Stojaki reklamowe - Łazy zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Was duży wybór produktów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Łazy dzięki temu że jest miejscem nieustannej promocji i bogatej gamy usług, wymaga rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do promowania prezentowanych produktów. Potrzebny będzie sposób kreowania dopasowany do wizerunku marki bądź rodzaju sprzedawanych czy promowanych towarów. Ostatnim przebojem w kategorii stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których umieszcza się brand lub logo firmy. Różne linie z naszej oferty cechuje niezawodna solidność, więc pozostaje wyłącznie wybrać interesującą metodę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które przetrwają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Łazy 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl