BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Łapy

Nawet dobrze przemyślana kampania reklamowa potrafi pozostać niezauważona bez właściwej oprawy. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko podają info o funkcjonowaniu przedsiębiorstwa bądź stowarzyszenia. Walczą także z konkurencją o uwagę przechodniów. Produkty do identyfikacji i tworzenia wizerunku w rozmaitych formach dają możliwość, by przykuwać uwagę odbiorców. Można zwrócić tu uwagę na standy i stojaki reklamowe - Łapy oraz pozostałe większe nasze miasta stają się rewelacyjnym obszarem do zaprezentowania marki w sposób nie pozostający bez echa.

Targi Łapy

Stojaki reklamowe - Łapy oczekuje atrakcyjnych technik pokazywania ofert

Dadzą się zauważyć w rozmaitych miejscach. Dobrze wypadną na imprezach wystawienniczych, podczas promowania produktów w supermarketach i pasażach handlowych. W siedzibie firmy świetnie wyeksponują katalog z kolekcją, a na hallu ważnej instytucji czy w pomieszczeniach stowarzyszenia - ulotkę z istotnymi danymi. Z punktu widzenia wystawcy będzie najistotniejsze, jak połączą funkcjonalność, odporność na nacisk i łatwość montażu. Składniki reklamy, którą się ogląda, muszą okazać się w pierwszym rzędzie pomysłowe i wpadające w oko - wtedy będzie można ogłosić sukces. Standy i stojaki reklamowe Łapy (i nie tylko) widzi najbardziej, jeśli coś wyróżnia je wśród reklamowego szumu.

Atrakcyjna lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do budowania wizerunku konstruuje się dzięki zastosowaniu coraz bardziej innowacyjnych tworzyw. Profile z nowatorskiego dibondu, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, wiele typów sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem w technologii UV - te materiały mogą zaproponować nowe widoki na przyszłość. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Łapy może skorzystać z każdego rozwiązania, toteż trzeba przypatrzeć się kształtom, które rodzą się na biurkach śmiałych designerów. Coraz częściej też łączy się różne elementy. Atrakcyjnym stoiskiem reklamowym może być podest na tle ścianki z ciekawym kształtemf, nieopodal zaś stanie stojak promocyjny z przymocowanym do niego plakatem lub półkami na katalogi. Sporo będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Łapy chcemy postawić w środku czy poza czterema ścianami. Wszystkie dane należy przekazać w zamówieniu - charakter druku czy tworzywa powinien być dopasowany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Standy reklamowe, a szczególnie ich wersje w formie stojaków, znakomicie współgrają z katalogami, folderami, informatorami czy drobiazgami, które oczekują na gości przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać swoje informacje lub materiały promocyjne w atrakcyjnej optycznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Łapy zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa wiele produktów do prezentacji wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Łapy dzięki temu że jest miejscem aktywnego handlu i bogatej oferty usług, wymaga rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i katalogi czy do promowania prezentowanych produktów. Potrzebny będzie wybór metody prezentacji najbardziej pasujący do wizerunku przedsiębiorstwa bądź rodzaju zbywanych asortymentów. Ostatnim hitem w kategorii stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których umieszcza się brand lub znak graficzny. Różnego rodzaju kształty z naszego katalogu cechuje niezrównana solidność, dlatego pozostaje tak naprawdę określić właściwą metodę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które dadzą radę nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Łapy 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl