BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na ZOOPARK 2020 - Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne

Od dawien dawna wytwarzamy stoiska m.in. na ZOOPARK 2020 - Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne i współpracujemy z imponującą ilością wystawców, biorących udział w tych targach. Systemy na targi to ważny element każdego uczestnictwa w tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi ZOOPARK 2020 - Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wskazane jest by zaprezentować swój podmiot od najlepszej możliwej strony. Prawdopodobnie posiadasz budżet, który planujesz spożytkować na wydruki, takie jak m.in. ulotki składane, flagi, czy ścianki reklamowe.Niezależnie czy dysponujesz pieniędzmi rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy produkty reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki pop-up z nadrukiem, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Aspirujesz aby utworzyć stoisko targowe, jakiego ZOOPARK 2020 - Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne dotąd nie uświadczyło? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów na targi, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu ZOOPARK 2020 - Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne . Zaopatrujemy sporą część wystawców. Poprawne przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w takich wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach ZOOPARK 2020 - Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl