BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na ZOOPARK 2019 - Lubelska Wystawa Zoologiczna

Od wielu lat wykonujemy stoiska m.in. na ZOOPARK 2019 - Lubelska Wystawa Zoologiczna i możemy poszczycić się niemałą ilością klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Dobrze wykonane systemy reklamowe to podstawa, żeby przedstawić się od najlepszej możliwej strony podczas targów. Niezależnie czy posiadasz budżet rzędu dwóch tysięcy złotych, czy na przykład nie ograniczają Cię bariery finansowe - zaangażujemy dla Ciebie perfekcyjnie dostosowane do Twoich wymagań i budżetu stoisko targowe.

Targi ZOOPARK 2019 - Lubelska Wystawa Zoologiczna

Wyróżnij się!

Nasze systemy reklamowe charakteryzują się szczególną jakością wykonania, świetnym oddaniem kolorów oraz dużą mobilnością. Przy tak bogatym asortymencie nie ma możliwości abyś nie odnalazł u nas ścianek reklamowych których szukasz. Szukasz niewielkiej ścianki i lady? A może chcesz pójść o krok naprzód i zaprezentować stoisko jakiego ZOOPARK 2019 - Lubelska Wystawa Zoologiczna jeszcze nie widziały? Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej gwarantuje najwyższą satysfakcję z obsługi. Gruntownie wspieramy największe imprezy targowe w Polsce i poza jego granicami. Stworzone przez nas stoiska wystawiennicze cechuje zauważalna dbałość o szczegóły oraz idealne wydruki i odznaczające się oryginalnością kreacje graficzne, stworzone przez nasz doświadczony dział graficzny.

Oprócz systemów targowych wykonasz u nas wszelkiej maści wydruki, takie jak np. katalogi reklamowe, ulotki, obrandowane teczki, czy notesy klejone. Jesteśmy w stanie wykonać także folie monomeryczne do zaaranżowania wypożyczonej przestrzeni boxa.

Każdorazowo nasz park maszynowy z okazji ZOOPARK 2019 - Lubelska Wystawa Zoologiczna zaopatruje cały szereg wystawców. Wybierz sprawdzoną firmę - pamiętaj, że podczas pojedynczych targów, zdobywając nowych kontrahentów, często możesz nawet potroić obrót w nadchodzącym sezonie, co ma ścisły związek z tym, że to w szczególności na tego typu eventach pojawiają się najbardziej majętni inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach ZOOPARK 2019 - Lubelska Wystawa Zoologiczna

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl