BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na WorldHotel 2020 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych

Kawał czasu wykonujemy stoiska m.in. na WorldHotel 2020 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych i kooperujemy z olbrzymią grupą wystawców, biorących udział w tym wydarzeniu. Systemy na targi to istotna część każdego uczestnictwa w tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi WorldHotel 2020 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, warto pokazać swój podmiot od jak najlepszej strony. Na pewno masz budżet, który planujesz spożytkować na wydruki, takie jak m.in. katalogi firmowe, flagi, czy ścianki tekstylne.Niezależnie czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wytypujemy produkty reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się szerokim wyborem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki panelowe z nadrukiem, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Chciałbyś pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, którego WorldHotel 2020 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów reklamowych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu utworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu WorldHotel 2020 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych . Zaopatrujemy masę wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to idealny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach WorldHotel 2020 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl