BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na WorldFood Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów

Od lat produkujemy stoiska m.in. na WorldFood Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów i współpracujemy z olbrzymią grupą wystawców, biorących udział w tym evencie. Systemy wystawiennicze to ważny element każdego występu na tego typu przedsięwzięciu.

Targi WorldFood Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, warto zaprezentować swoją działalność od pożądanej strony. Najprawdopodobniej posiadasz budżet, który planujesz spożytkować na wydruki, takie jak m.in. broszury, wizytówki, czy ścianki wystawiennicze.Nie ważne czy dysponujesz sumą rzędu ośmiuset, pięciu tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wytypujemy produkty reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki tekstylne z nadrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i doskonałym nasyceniem kolorów.

Aspirujesz aby pokazać uczestnikom stoisko targowe, którego WorldFood Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów reklamowych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z wystawcą, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu WorldFood Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów . Uzbrajamy sporą część przedsiębiorców. Poprawne przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz powiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach WorldFood Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl