BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na WIOSNA 2020 - Krakowskie Targi Budownictwa

Od lat wykonujemy stoiska m.in. na WIOSNA 2020 - Krakowskie Targi Budownictwa i prowadzimy współpracę z imponującą grupą wystawców, wystawiających się na tych targach. Systemy wystawiennicze to ważna część każdego uczestnictwa w tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi WIOSNA 2020 - Krakowskie Targi Budownictwa

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, należałoby pokazać swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Na pewno wyznaczyłeś budżet, który planujesz wykorzystać na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. gazetki firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki reklamowe.Bez względu na to czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, dobierzemy produkty reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki PVC z wydrukiem, czy standy. Wszystkie produkowane przez nas grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Aspirujesz aby pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, którego WIOSNA 2020 - Krakowskie Targi Budownictwa jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów na targi, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z klientem, w celu utworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu WIOSNA 2020 - Krakowskie Targi Budownictwa . Zaopatrujemy sporą część przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w takich wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to efektywny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz powiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach WIOSNA 2020 - Krakowskie Targi Budownictwa

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl