BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Warsaw Reha & Care Fair 2020

Od dawna wykonujemy stoiska m.in. na Warsaw Reha & Care Fair 2020 i współpracujemy z olbrzymią grupą przedstawicieli, wystawiających się na tej imprezie. Systemy wystawiennicze to ważna część każdego uczestnictwa w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi Warsaw Reha & Care Fair 2020

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wskazane jest by przedstawić swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Prawdopodobnie określiłeś budżet, który planujesz przeznaczyć na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. gazetki firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki wystawiennicze.Bez względu na to czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, trzech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wskażemy systemy reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki PVC z wydrukiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i doskonałym nasyceniem kolorów.

Chcesz utworzyć stoisko reklamowe, jakiego Warsaw Reha & Care Fair 2020 dotąd nie uświadczyło? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasze studio projektowe składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu stworzenia spójnej całości.

Corocznie wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu Warsaw Reha & Care Fair 2020 . Uzbrajamy masę wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to cudowny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwielokrotnienie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Warsaw Reha & Care Fair 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl