BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Warsaw Pack 2020 - Targi Techniki Pakowania i Opakowań

Od lat wykonujemy stoiska m.in. na Warsaw Pack 2020 - Targi Techniki Pakowania i Opakowań i współpracujemy z ogromną grupą wystawców, wystawiających się na tym wydarzeniu. Systemy na targi to ważna część każdego udziału w tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi Warsaw Pack 2020 - Targi Techniki Pakowania i Opakowań

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wskazane jest by przedstawić swoją firmę od jak najlepszej strony. Prawdopodobnie posiadasz budżet, który zamierzasz spożytkować na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, flagi, czy ścianki reklamowe.Niezależnie czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca, trzech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki podświetlane z wydrukiem, czy rollupy. Wszystkie drukowane przez nas grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Chcesz zaprezentować uczestnikom stoisko wystawiennicze, którego Warsaw Pack 2020 - Targi Techniki Pakowania i Opakowań jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również ich oprawą graficzną. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy wiele realizacji z tytułu Warsaw Pack 2020 - Targi Techniki Pakowania i Opakowań . Wyposażamy szereg przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to skuteczny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Warsaw Pack 2020 - Targi Techniki Pakowania i Opakowań

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl