BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na WARSAW COMIC CON 2020 - Festiwal Fantastyki i Komiksów (edycja wiosenna)

Od dawien dawna tworzymy stoiska m.in. na WARSAW COMIC CON 2020 - Festiwal Fantastyki i Komiksów (edycja wiosenna) i współpracujemy z olbrzymią ilością przedstawicieli, wystawiających się na tej imprezie. Systemy na targi to istotna część każdego uczestnictwa w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi WARSAW COMIC CON 2020 - Festiwal Fantastyki i Komiksów (edycja wiosenna)

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wskazane jest by pokazać swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Z pewnością posiadasz budżet, który planujesz przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. katalogi firmowe, flagi, czy ścianki tekstylne.Nie jest istotne czy dysponujesz sumą rzędu ośmiuset, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy systemy reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki pop-up z nadrukiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas systemy odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Chciałbyś zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego WARSAW COMIC CON 2020 - Festiwal Fantastyki i Komiksów (edycja wiosenna) jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów na targi, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z klientem końcowym, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu WARSAW COMIC CON 2020 - Festiwal Fantastyki i Komiksów (edycja wiosenna) . Uzbrajamy szereg wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to cudowny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz powiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach WARSAW COMIC CON 2020 - Festiwal Fantastyki i Komiksów (edycja wiosenna)

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl