BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Twój Dom, Twoje Otoczenie 2020 - Targi Budownictwa

Kawał czasu tworzymy stoiska m.in. na Twój Dom, Twoje Otoczenie 2020 - Targi Budownictwa i prowadzimy współpracę z imponującą grupą przedstawicieli, wystawiających się na tym evencie. Systemy wystawiennicze to istotna część każdego uczestnictwa w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi Twój Dom, Twoje Otoczenie 2020 - Targi Budownictwa

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, wskazane jest by przedstawić swoją firmę od jak najlepszej strony. Na pewno wyznaczyłeś budżet, który zamierzasz przeznaczyć na wydruki, takie jak m.in. broszury, wizytówki, czy ścianki targowe.Nie ważne czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy produkty reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki podświetlane z logo, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem odcieni.

Chciałbyś zaprezentować uczestnikom stoisko wystawiennicze, jakiego Twój Dom, Twoje Otoczenie 2020 - Targi Budownictwa jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów na targi, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu pozyskania spójnej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu Twój Dom, Twoje Otoczenie 2020 - Targi Budownictwa . Wyposażamy masę wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Twój Dom, Twoje Otoczenie 2020 - Targi Budownictwa

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl