BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Twój Dom, Twój Ogród 2020 - Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na Twój Dom, Twój Ogród 2020 - Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów i kooperujemy z imponującą ilością przedstawicieli, biorących udział w tych targach. Systemy wystawiennicze to ważny element każdego uczestnictwa w tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi Twój Dom, Twój Ogród 2020 - Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wskazane jest by pokazać swoją firmę od pożądanej strony. Z pewnością posiadasz budżet, który planujesz przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. broszury, flagi, czy ścianki reklamowe.Niezależnie czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca, pięciu tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, zarekomendujemy produkty reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki tekstylne z wydrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie produkowane przez nas grafiki wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Chcesz zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, którego Twój Dom, Twój Ogród 2020 - Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z wystawcą, w celu pozyskania spójnej całości.

Corocznie wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu Twój Dom, Twój Ogród 2020 - Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów . Zaopatrujemy sporą część przedsiębiorców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Twój Dom, Twój Ogród 2020 - Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl